2737
2739
عنوان

کی اطلاع داره دباره کرونا بیاد ترو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کروناس  بیمارستان نرو  برو تست بده و مطب دکتر عفونی دارو‌بگیر و سه هفته قرنطینه شو بعد ...

یک سوال 

آزمایش خون آنتی بادی رو نشون میده و معلوم هست بدن مقاومت و ایمنی داره نسبت به ویروس یا نه؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2731
عزیزم شبانه روزیه؟

بعله 

و اینکه ب اورژانس تماس بگیری میان تو خونه معاینت میکنن لازم باش میبرنت یسری ازمایشم میگیرن ازت 

اگ واقعا مشکوک ب کرونا هستی هرچی زودتر از خانواده ات جدا شو برو پی  درمان ت تا خدایی نکرده کار ب جای باریک نکشه 

شوخی بردار نیست کرونا

یک سوال  آزمایش خون آنتی بادی رو نشون میده و معلوم هست بدن مقاومت و ایمنی داره نسبت به ویروس ی ...

اره خون انتی بادی رو نشون میده 

من چون علایم نداشتم با تستم انتی بادی هم دادم 

گیاه اونو نمیدونم اما تو نی نی سایت هم دیدم با این دارو خوب شدن خودمم درست کردم دارویی که از امام ک ...

ممنون

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
2740
اره خون انتی بادی رو نشون میده  من چون علایم نداشتم با تستم انتی بادی هم دادم

داشتی؟

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
اره خون انتی بادی رو نشون میده  من چون علایم نداشتم با تستم انتی بادی هم دادم

مشخص هست سطح آتنی بادی مقاومت و ایمنی  ایجاد میکنه یا کم هست ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
میزان انتی بادی بود و میزان خطرناک بودن ویروس

ممنون عسل 

سلامت و شاد باشی 

2706