2733
2739
عنوان

دکتر علی اکبر عطایی

| مشاهده متن کامل بحث + 7970 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پیش دکتر علی اکبر عطایی عمل بینی انجام دادم خیلی راضی هستم . چرا یه سری ها انقدر نقد میکنن بقیه ر ...

سلام عزیزم من قصد دارم پیش دکتر عطایی عمل بینی انجام بدم .میشه نظرتون رو درمورد کارش بگین .تنفس و فرم بینی و دستیار و خود دکتر و...

من پیش دکتر علی اکبر عطایی عمل بینی انجام دادم خیلی راضی هستم . چرا یه سری ها انقدر نقد میکنن بقیه ر ...

سلام عزیزم. دکتر عطایی راضی بودین؟  من امروز رفتم مطبشون نمونه کاراشون دیدم بد نبود ولی هنوز برا عمل ازش وقت نگرفتم دو دلم. چون انحراف بینی دارم و اینکه تنفسم درست بشه و طبیعی عمل بشه خیلی برام مهمه. دکتر عطایی یکم سربالا عمل میکنه. شما میشه از تجربتون بگین؟

چرا راضی نبودی میشه بیشتر توضیح بدی

اولا با وجود اینکه پول لیپوثپهلو از من گرفته ولی اصلا پهلوهام رو خالی نکرده و من این موضوع رو تازه فهمیدم چون اصلا درد نداشتم و ابدویی که کرد زیر نافم نکروز شد و عفونت کرد ۸ ماه از اونجا که اندازه یه کف دست بود چرک میومد بیرون و الان بعد از دو سال تمام شکمو پستی بلندی دارد 

چون قطعا تو هم از اون منشی های عوضی خودشی که به خاط پورسانتشون تعریف الکی از این دکتر گوساله رو میکنن..واقعا خدا ازتون نگذره که جون مردم رو به پول ترجیح میدید ایشالله از حلقومتون برنه بیرون

2738
سلام عزیزم. دکتر عطایی راضی بودین؟  من امروز رفتم مطبشون نمونه کاراشون دیدم بد نبود ولی هنوز بر ...

به هیچ عنوان نرو پیشش من عمل لیپو ابدو کردم رید تو هیکلم ،، عفونت ...نکروز..پستی بلندی چربی زیر پوستی