2752
2734
عنوان

پولدار شدن با بورس ممکنه بشرطی که...

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 153 پست
عزیزم قبل انتخابات امریکاسهم هامونوبفروشیم یانه؟ ترامپ یاجوبایدن هرکدوم انتخاب شن تاثیری روی بازارب ...

در کوتاه مدت ممکنه اثر گذار باش ولی در دراز مدت بورس راه صعودی خودشو میره.بورس به طلایی ترین دوران خودش وارد شده و اکثر سهام بورس رشد شگفت انگیز خواهند داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم نظرت در مورد صندوق دارا دوم چيه؟؟ من اگه ٤٠ميليون توش بذارم تا آخر سال ٩٩ بنظرتون چقدر ميشه؟

حداقل دو برابر.صندوق ها دارای سهام بنیادی بوده و مورد حمایت دولت هستند

جووووون  نه بابا یه خونه خوشگل تومحله خوب برسم بسمه

از خدا زیاد میخوام براتون

ان شاءالله فراتر از تصورتون بهتون بده

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2731
جووووون  نه بابا یه خونه خوشگل تومحله خوب برسم بسمه

عزیزان کانال خانوم مهناز صادقی پیگیر باشید.ایشون یکی از نخبگان بورسن هستن و از کانالشون میتونید نهایت بهره رو ببرید.

@mahnaz_sadeghi

از خدا زیاد میخوام براتون ان شاءالله فراتر از تصورتون بهتون بده

میدونی چقدرررربهم انرژی مثبت دادی؟

خداحفظت کنه

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

سلام خدا قوت میشه جواب منم بدید

من حدود 2 تومن عرضه اولیع دارم ک سود چندانی نداده...کار درستیه عرضه ها رو بفروشم و سهم بخرم و خرید فروش، کنم +؟ 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
اگه جرو سرمایه های ضروری زندگیتون نیستن بله عالیه

بله عزيزم.حدود ٤٠ تومن طلاهام ميشه.و خودم هم پس انداز ٤٠ تومن دارم.پس همشو ميذارم توي صندوق دارا دوم.اميدوارم همون طور كه شما گفتين پيش بره🥰🌹

خدايا شكرت❤️🤍
در کوتاه مدت ممکنه اثر گذار باش ولی در دراز مدت بورس راه صعودی خودشو میره.بورس به طلایی ترین دوران خ ...

دلیل این تعابیرتون رو هم میشه بفرمایید؟

این جملات رو من تو پیج خانم صادقی فکر میکنم دیدم  

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
2706