2737
2739
عنوان

تنگی نفس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 25 پست
نباو چیزی نیس اصلا بخودت استرس نده من دکتر رفتم بهم گفت اضطراب شدید داری بهم ارامبخش داد حقیقتش من ...

ممنون ازت از دیشب تا حالا انقدر که سعی کردم نفس بکشم سردرد گرفتم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
متخصص داخلی باید برم؟؟؟

ببین اول از نظر قلب و ریه اینا چک شو انشالله که همه چیز سالم و نرمال بود همون دکتر ارجات میده به رواپزشک بهت میگه ک بری پیش کدوم دکتر  

والا من پیش عفونی رفتم این قرص داد تشخیص بنده خدا خوب بود ولی من قرص نخوردم

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اول از نظر قلب و ریه اینا چک شو انشالله که همه چیز سالم و نرمال بود همون دکتر ارجات میده به روا ...

خیلی ممنون که وقت گذاشتی خدا خیرت بده

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
ممنون ازت از دیشب تا حالا انقدر که سعی کردم نفس بکشم سردرد گرفتم

میدونم درکت میکنم چی میگی منم شبا اینجوری ام

انشالله ک خوب میشی 

فقط سعی کن اصلا بهش فک نکنی 

هر کی میبینه برا سلامتی و آرامشم یه صلوات بفرسته   انشالله که آرزوتون با مصلحت خدا یکی باشه  
2728
خیلی ممنون که وقت گذاشتی خدا خیرت بده

خواهش میکنم کاری نکردم ک

انشالله ک سلامتیت رو بدست میاری موفق باشی

خواهش میکنم کاری نکردم ک انشالله ک سلامتیت رو بدست میاری موفق باشی

ممنون عزیزم شما هم همینطور

سلام شما بهتر شدید؟منم‌اینطوری شدم دکتر رفتم گفت آسم داری ولی با داروها بهتر نشدم

سلام عزیزم من آزمایش دادم مشخص شد از کمبود ذخیره آهن هستش دکتر سرم آهن نوشت و قرص آهن تجویز کرد

2738