2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمه ولی بهتر از هیچیه حکم که مبدن هی اعتراض کن و درخواست بده بیشتر کنن دخترتو نده دست باباش لطفا. ...

منم هنوز بچه ام دنیا نیومده میخوام از الان تکلیفشو مشخص کنم دایم بگیرم یا تا ۷ سال اگه دایم بهم بده مهریه ام نمیده کامل 

2738
منم هنوز بچه ام دنیا نیومده میخوام از الان تکلیفشو مشخص کنم دایم بگیرم یا تا ۷ سال اگه دایم بهم بده ...

برگرد پیش شوهرت هم از مهریت نگذر همم بچتو تا ۹ سالگی پیش پدرش بزرگ کن همم کل زحمتای بچه نوزاد نیوفته گردنت همه جوره فکر کردم بهترین راهه

من فکر کنم الان پدرا از خداشونم هست که حضانت رو بدن به مادر از پس بچه برنمیان و دست و پاشونو میگیره. فقط اذیت میکنن که زن یه چیزی ببخشه در ازاش

اگه با صلوات فرستادن به خواسته ها میرسیدیم الان مادر بزرگ من ملکه انگلیس بود.
اگه دایم هم نگیری کلا فکرت پیش ۷ سالگیش میمونه ۷سال درگیری

اخه همه میگن شاید خودتم ازدواج کردی یا نتونستی خرج و دربیاری یا اتفاق دیگه بیافته اگه دایم بگیری باید برا همیشه قید خودتو بزنی پدرشم با خیال راجت بره پی زندگیش و زن گرفتنش

شاید اگه بچه خواهرتون واینمیساد پدرش پسش میاورد .پدرش ازدواج نکرده....

نه ازدواج نکرده ولی بچه وقتی محبت و رسیدگی ببینه چرا نمونه درسته دامادمون زندگی خواهرمو خراب کرد ولی برای بچش و اموری که مربوط به بجس کم نمیزاره نه اون نه خواهرم از جون و دل مایع میزارن

2706