2737
2734
عنوان

بابا جونم میشه بازم عنکبوت ها رو بکشی؟🕷داستان واقعی..

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 70 پست
کرونا داشت سکته مغزی کرده

ینی الان کروناش خوب شده؟ 

یا تو کما؟ 

ایشالا پدرتون خوب بش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی الان کروناش خوب شده؟  یا تو کما؟  ایشالا پدرتون خوب بش

نه خوب نشده کروناش ای سیوعه اکسیژن خونش کمه به هوشه ولی کسیو نمیشناسه یه طرف بدنش ام سِره

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2728
راستش من اهل نماز نیستم فک نکنم این چیزا بدون نماز جواب بده

حالا بخاطر پدرت امتحان 

یا ب مادرت بگو

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

خدا شفاش بده ان‌شاالله

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738

من هیچوقت بابا داشتنو حس نکردم ! برا همینم درکی از نوشته هات ندارم

اما امیدوارم که پدرت. زودتر خوب شه❤️🍃🌹 و سایش هیچوقت از سرت کم نشه،الهی❤️🍃

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

عزیزم تاپیکت چقدر ناراحت کننده بود برای من که اینو تحربش کردم ولی پدرم دیگه نیست😔 خیلی سخته عزیزت در بستر بیماری باشه منم چند سال  درگیر بودم الهی خدا شفای عاجل به پدرتون عنایت کنه و سایشون مستدام باشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
بله مریضه 

من با داستانت خیلی گریه کردم خیلی اشکام میز ناهار خوری رو خیس کرد درحدی ک دستمال اوردم پاک کنم همشو

خیلی حسم بد شد.خیلی.انشالله خوب شن انشالله بلند شن حس افتضاحیه ای کاش هیچ پدری مریض نباشه باباها بیشتر از این حرفا ب گردن ما حق دارن خیلی نگرانمونن خیلیییی

خدایا دخترا بابایی هستن هیچوقت باباشونو ازشون نگیر هیچوقت...خدایا کاری کن همیشه عنکبوتامونو باباهامون بکشن😭😭😭

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
من با داستانت خیلی گریه کردم خیلی اشکام میز ناهار خوری رو خیس کرد درحدی ک دستمال اوردم پاک کنم همشو ...

خودمم خیلی گریه کردم وقتی نوشتمش خیلیا ولی هیچکس به اینجور چی ا اینجا اهمیت نمیده

خودمم خیلی گریه کردم وقتی نوشتمش خیلیا ولی هیچکس به اینجور چی ا اینجا اهمیت نمیده

من اهمیت میدم من میفهمم

پدر و مادر خیلی نعمتن.من از خدا خواستم زودتر از اونا بمیرم.ای کاش اجابتم کنه خدا.واقعا نمیتونم تحمل کنم نبودن یا مریضیشون رو.

پدرت خیلی مریضه دوستم؟؟ 

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
من اهمیت میدم من میفهمم پدر و مادر خیلی نعمتن.من از خدا خواستم زودتر از اونا بمیرم.ای کاش اجابتم کن ...

دقیقا منم نمیتونم اصلا میگم خدا از عمر من کم کنه بزاره رو عمر بابام.. 

کرونا گرفت از کرونا سکته کرده