2737
2739

تا همه دعام کنن بلکه یه فرجی شد امروزه که عید همه خوشحالن😞😞😞همه تگ بکنین لطفا😞

دعام کنین شفا پیدا کنم بخدا درد موندم توروخدا از تههههه دلتون دیگه نمیدونم چیکار کنم خدایاااااااااااااااا درد دارم😭😭😭😭😭😞😞😞ای جیگرم😭😭😭پدر مادرم مثل خودم درد موندن ناراحتن واس مامانم همش چشاش سر سجاده قرمزه بابام میره توحیات گریه کنه تا من نبینم😞ای خدا دسم کوتاه چیکار کنم خودت بگو خدااااا الان ۲ ماه دارم بال بال میزدم نمیدونم چیکار کنم خدایاااا

آبجی الهی سلامت باشی میشه منو دعا کنی دیگه انگار نمیکشم نمیدونم چیکار کنم ازتهههههه دلت بحق همین شب

الله🤲فقط دعام کنین نپرسین بیمارم چیه😞الهی خدا خودش دلتون شاد کنه🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

انشالله خوب میشی عزیزم 

@بانو_ملکه   خوراک خودته تاپیک

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای این چه مسخره بازیه راه انداختین هی تاپیک میزنن تروخدا اینو پربازدید کنید😑😑😑😑😑😑😑😑😑میدونم سخته زندگی ولی دیگه شورشو در نیارید اه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

مشکلتون چی هست؟ اگر دوست داشتید بگید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

ایشالا به حق جدم شفا پیدا کنی عزیزم🙏🙏🙏🌹🌹🌹

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
ی حسی بهم میگه شفا پیدا میکنی خیالت راحت خدا بزرگ تر از اون چیزیه ک تو فکر میکنی 

واقعا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭ای خدا خدا از دهنت بشنوه🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2706