2733
2734

من اگه باردار بودم شوهرم جون میداد برام 

شوهرتو چقدر نامرده که زن باردارشو ول کرده

بنظرم نقشه کشیده مهریه بهت نرسه

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با صحبت خانواده ها باهم و شرط رفتن به مشاوره. شما حتما برو سر خونه زندگیت.

انشالله اینقدر قدم نی نی خوب باشه تا عاشق هم بشید دوباره.

مشکلاتتون حل بشه.

ولی بگو من 9 ماه بچه رو به شکم کشیدم.

تو هیچی از بارداری منو سختی هاش متوجه نشدی.

توقع نداشته باش توافقی ازت جدا بشم.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

زندگیمون سر حرفاو دلیلای الکی داره بهم میخوره خونه مامانم بیا وخونه دوستم بریمووو .اخه اگه اون درخواست بده باید کلی پول نفقه ونصف اموال ووکیل  .....چیزای دیگه بده ولی توافقی فقط مهریه اس

2731

برگرد تلاشتم برای یه زندگی بهتر بکن چون بلاخره شما علاوه برخودتون مسئول یه بچه هم هستید ولی اگه نشد و کنار نیومدید اصلا حق و حقوقتو نبخش 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

رفته فکراشو کرده دیده برگرده بهتره
شایدم دلش واقعا برات تنگ شده خواسته اینجوری بهت نزدیک بشه فقط غرورش اجازه نداده مستقیم بگه 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
همه همینو میگم بهترین روازی زندگیمو حرام کرد سر بچه بازی

اخه مشکل چیه؟ما نمیتونیم شوهرتو قضاوت کنیم شایدم خودت یکاری کردی که اون عصبی شده عزیزم

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
رفته فکراشو کرده دیده برگرده بهتره شایدم دلش واقعا برات تنگ شده خواسته اینجوری بهت نزدیک بشه فقط غر ...

۶ ماه خبلی بهش اصرار کردم قبول نکرد حتی جهازمم پس فرستاد ولی یهویی عوض شد شک کردم بهش

به نظر من برگرد و تمام تلاشتو برا حفظ بهتر زندگیت بکن برا درخواست طلاق مرد هم که میگین نصف اموال و اینا همش کشکه اینقد قانون راه فرار گذاشته . لطفا به خاطر بچت تلاش کن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
۶ ماه خبلی بهش اصرار کردم قبول نکرد حتی جهازمم پس فرستاد ولی یهویی عوض شد شک کردم بهش

اگر ابنطوره واقعا شک برنگیزه ، بنظذم با یه وکیل مشورت کن

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

با خانوادت هم مشورت کن ببین نظر اونا چیه. ان شالله اون چیزی ک به صلاحته بشه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
زندگیمون سر حرفاو دلیلای الکی داره بهم میخوره خونه مامانم بیا وخونه دوستم بریمووو .اخه اگه اون درخوا ...

وااااا این مشکلات رو همه دارن که.

با اومدن بچه وجود کرونا دیگه جرات نداره به خاطر بچه جایی بره.

توروخدا سر این مسائل زندگیتون رو از هم نپاشونید.

باهاش سر رفت و امد شرط کن.

بگو بچه به دنیا بیاد بخاطر کرونا هیچ جایی نمیام.

حالا قبلا چرا نمیرفتی؟ باهاش برای چی بحث میکردی سر رفت و امد؟

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
اخه مشکل چیه؟ما نمیتونیم شوهرتو قضاوت کنیم شایدم خودت یکاری کردی که اون عصبی شده عزیزم

تاپیکای قبلم بخونید متوجه میشید شوهرم خیلی خیلی زورگو حرف باید حرف اون باشه حق نظر دادن نداشتم هروقت نطر میدادم مبشد دعوا که تو حق نداری دخالت کنی به تو ربطی  نداره

2706