2737
2734

گفته بگین برگرده ۶ماه زندگی کنیم بعد اگه نشد توافقی جدا شیم من طلاق نمیخوام اون میخواد چون اصلا نه پولشو داره نه اصلا اصلا اصلا حوصله رفت و امد دادگاه بگمم بچه امم دو هفته دیگه دنیا میاد بنظرتون کلکش نیست که بخواد حق و حقوقم نده ؟؟؟؟؟؟

بگو اگر توافق داشتیم تا الان شاد بودیم 

برو مهریت بزار اجرا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب🍭☹

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭

فکر میکنم درست حدس زدی

بعضی از مردا خیلی خوب شاخکاشون کار میکنه

اینجور مواقع

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2740

به نظر من برگرد اما یه جلسه بزارید خانواده ها جمع بشید حرفاتونو بزنید

و به شرط مشاوره

اون بچه چقدر گناه داره

در ضمن با برگشت تو نمیتونه حقتو نده..

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊

زندگیت رو دوست داشتی؟ من که اگر موقعیت طااق پیش بیاد لحظه ای صبر نمیکنم

اما اگر تو زندگیت رو میخای بخاطرش میتونی یه فرصت بدی شاید با اومدن بچه اونم خوب شد

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید