2752
2734
عنوان

خواهش میکنم دختراتونو زود شوهر ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 4483 بازدید | 208 پست
دقیقا من دارم تظاهر به خوشبخت بودن میکردم  وقتی نامزد شدم بلد نبودم با گوشی کار کنم ک باهاش چت ...

منم فقط تظاهر به خوشبخت بودن  البته خوشبخت هستم خداروشکر  یه پسر خیلی ناز هم دارم  ولی دلم واسه خودم میسوزه  چقد زود  این همه مسولیت افتاد رو دوشم

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره ولی سر نمیاره برا کسی. و الانم فساد توش خیلی فراتراز تجربیات من میگم انتخاب همسر خوب در کنار تحص ...

نمی‌دونم شما تو چه دانشگاهی درس خوندی که فساد توش زیاد بوده تو دانشگاه ما از این خبرا نبود

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
نه نمیدونن فکر میکنن دخترشون رو هرچی زودتر شوهر بدن زرنگی کردن  تا وقتی  یکی دو سال از ازد ...

بازم به خودشون مربوطه

از کجا معلوم بهتر از شما تشخیص نمیدن؟

شما نظر خودتو داری اونام نظر خودشونو دارن

اره ولی سر نمیاره برا کسی. و الانم فساد توش خیلی فراتراز تجربیات من میگم انتخاب همسر خوب در کنار تحص ...

عزیزم الان با دکترا هم کسی سر نمیاره 

اگر بخوای برای مدرک ارزش گذاری کنی....

ولی حرفی ک شما میزنید اشتباه هست...تو دانشگاه همیشه همه مدل ادمی بوده بستگی ب تربیت داره 

الان یعنی فساد تو جاعای دیگه نیست 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
خیلی مسائل اجتماعی هس که اینجا میگن زندگی شخصی خودشه و به خودش ربط داره

چه موضوعی؟

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
بازم به خودشون مربوطه از کجا معلوم بهتر از شما تشخیص نمیدن؟ شما نظر خودتو داری اونام نظر خودشونو د ...

نه قطعا بهتر تشخیص نمیدن. چون دختری که بچگی و نوجوونی نکنه یک عالمه حسرت و عقده تو دلشه اکثرا اونایی هم که زود ازدواج کردن پشیمونن

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

همش تقصیر پسراست وسلام 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بازم به خودشون مربوطه از کجا معلوم بهتر از شما تشخیص نمیدن؟ شما نظر خودتو داری اونام نظر خودشونو د ...

گناه دارن اونا نمک رو زخمشون نپاش   همه اطرافیانم  به زندگیم حسودی میکنن  فکر میکنن من خوشبخت ترین زن فامیلم    اما از دلم خبر ندارن  این تاپیک رو  زدم که گول ظاهر زندگی ماهارو نخورین     جوونیو دختراتونو تباه نکنین.....

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

نه این طور نیست اگر این تصمیم راجع به خودشون بود تا حدودی قابل توجیه بود ولی اینجا تبدیل میشه به یه مسئله اجتماعی چون دارن راجع به سرنوشت و آینده آدمی تصمیم میگیرن که هنوز به بلوغ و قدرت تصمیم نرسیده ، و اون بچه باید یک عمر با عواقب تصمیم غلط بقیه دیگران دست و پنجه نرم کنه .