2733
2734
عنوان

مامانا جون بچه هاتون یه لحظه بیایید تو کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 86 بازدید | 22 پست
اول بگو از کی غذا کمکی بهش دادی بعدم زیاد سخت نگیر بلاخره ب غذا میوفته همه بچه ها همینن من تمام اسباب بازیهای پسرمو میریزم جلوش ب بازی بازی بهش میدم البته چون از 4ماهگی بهش غذا دادم خوش غذاست خداروشکر الانم دوکیلو اضافه داره ببین سرلاک شیرو برنج بهش بده سوپ خ بچه رو تپل میکنه تو سوپش کره بریز سبزیجات هرچی دم دستت میاد بریز خ خوبه میکسش کن ک راحت بخوره ی له کن تخم بلدرچین بپز ب کره صبحانه بده عالیه اب قلم اب گوشت تو سوپش حتمن بریز ببین حتمن لازم نیست ی بشقاب بزرگ بخوره معده بچه اندازه کف دستشه مقدار غذا کم ولی تعداد وعده ها در روز 4ی5بار میوه میان وعده و اینام بهش بده بزار تو بشقاب براز خودش بخوره اصلنم از کقیفکاریش نترس ی چیز بنداز زیر دستش سر سفره بشقاب جدابراش بزار
. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی
عزیزم نگرانی واسترس خودت بدتر باعث میشه نتونی بهش غذا بدی انقد نگران اضافه وزن بچه نباش خیلیا الان همین مشکلو با بچه هاشون دارن دختر داداشم ده ماهگی 8 کیلو بود برد دکتر گفت سالمه همه چیش خوبه فقط زیادی بهش شیر نده ک غذا بخوره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کمتربهش شیر بده پسرمن علاوه بر غذا روزیم ی شیر پاستوریزه میخوره بیچاره شدم من از پرخوریش مینالم شماها از کم خوری .پسرمن نوبره بخدا خخخخخمن درروز دونوع غذا براش درست میکنم غذای خودمونم هست اگ بخوره میزارم جلوش اگ غذا بهش ندم متاسفانه شیر میخاد وهی دوستداره شیر بخوره بخاطر همین ب غذا تو تعداد وعده های زیاد ولی مقدارکم معدشو پر میکنم ک شیر کمتر بخوره ولی بازم هی میگه زری زری شیر بخام بهم نمیگه مامان اسممو صدامیکنه خخخخخ
. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی