2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براون خیلی خوبه خواهر من سالهاست استفاده میکنه و راضیه ولی من متاسفانه پوستم خیلی حساسه 3 سرش را خریدم 2 بار بیشتر استفاده نکردم چون همه بدنم میریخت بیرون حالا هم نو مونده فقط جامو گرفته اگه کسی خواست بهم ایمل بزنه ارزونتر از بیرون میدم
مامان ستاره بعدش کمپرس سرد ک خوب میشه مال من تو جعبه اش خودش دو تا داشت که توش یه مایعیه باید بذاری فریزر یخ بزنه بعد از کارت بالشتکا رو بزاری رو محل.... بعد از چند بارم پوستت عادت میکنه
2731
من پاناسونیک دارم 5 سال پیش خریدم....خوبه ولی من نمیدونستم اگه واریس داشته باشیم نباید از موکن استفاده کنیم........ابه خاطر واریس از اونی که موها رو از ریشه در میاره استفاده نمیکنم ولی از دو تای دیگه اش استفاده میکنم خوبه.........یکی مخصوص صورت و دیگه مثل کار تیغ میمونه........
2738
ببخشید 2 تا سوال داشتم
چون نمخواستم تاپیک جدا بزنم اینجا میپرسم

من واسه ی گردن هم از اپیلاتور استفاده میکنم ولی تازگی پوست ناحیه ای که دپیل میکنم مثل وقتی که موی آدم سیخ میشه عین سمباده شده و انگار فولیکولهای مو زدن بیرون!
باید چیکار کنم؟
راه حلی هست؟
اگه استفاده نکنم خوب میشه؟
ممکنه جاهای دیگه ی بدن هم اینطور بشه؟؟
واسه بدن هم استفاده میکنم ولی اینجوری نشده

بعضی ها که گردنشون رو با ژیلت شیو میکنن دیدم که اینجوری میشه

لطفا کمک کنید

و سوال دیگه اینکه واریس دقیقا چه بیماری هست؟ و چی میشه؟

ممنون
من به صورت ارثی مستعد واریسم یکی دو تا ریزم پشت زانوم دارم چند ساله اما الان تقریبا 13 ساله اپیلیدی موکن استفاده میکنم اتفاقی نیفتاده و زیادش نکرده... من تقریبا هر هفته یا هر 10 روز برای پام استفاده میکنم