2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچوقت نفهمیدم اخه چرا گریه😐بابا اسیری نمیبرتت ک شوهرته سر کوچه مامانت ایناس دیگه خونتون بعد ازدواجم خیلی از همین گریه کننده ها ۶ روزهفته رو خونه مامانشوننا😐🤔

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
اره من روز عقدمم گریع کردم... الانم ک دارم وسایل اتاقمو جمع میکنم روزی س بار گریه میکنم....

دیگ هندیش نکن داداچ😐😂

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2740

من البته میخواستم برم گریه نکردم ۲ جا گریه کردم اول وقتی داشتم میرقصیدم برگشتم یهو دیدم پدربزرگمو با ویلچر اوردن رو ب روم  بنده خدا  و ویلچر باهام میرقصید یهو گریه ام گرفت

یه جا دیگه اهنگ مادر گذاشته بودن اصلا گریه ام نگرفت داشتم با مامانم میرقصیدم یهو دیدم یه دونه اشک از چشم بابام افتاد .بابام داشت یواشکی گریه میکرد منم زدم زیر گریه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
من گریم نمیومد😐

من تو عروسیا بقیه ام گریم میاد در اون حد

پازسال عروسی خواهر شوهرم شهید کردم خودمو اون طفلی ام مجبور بود گریه کنه 

ی چتدتا عروسی دیگه ام گریه کردم یادمه

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
حتی اگ همسایه هم باشن بازم سخته بنظرم حق داشتی

من عروس قدیم بودم

جدیدی ها گریه نمیکنن😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔