2752
2734
عنوان

فکر میکنم دیگه از افسردگی گذشتم به جنون رسبدم حالم خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 41 پست
من سنم از شما کمتره و شرایطم با شما فرق داشت ولی تمااااام چیزایی که گفتین من به جرات میگم ۱۰ برابر ب ...

ممنونم

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

مشکل همون قدم اولم هست

خدا خودش کمکم کنه دیگه خستم

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
عزیزم ببخش باعث ناراحتی شما شدم حالا که شرایط رفتن نداری لطفا هر روز باهاش تلفنی حرف بزن

نه عزیزم خواهش میکنم. من خوشحال میشم حتی اگه یک کلمه هز صحبتام به درد کسی ک قبلا شرایطشو داشتم بخوره.

اره عزیزم هر روز باهاش صحبت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه مشکل همون قدم اولم هست خدا خودش کمکم کنه دیگه خستم

مطمعن باش ک کمک میکنه. اگه ازش بخوای.

من یادمه روزی ک رفتم ثبت نام برای کلاس همسرم ب زور منو برد و من زار زار گریه میکردم که نمیخوام ولم کن .. ولی وقتی از خدا خواستم و مطمعن شدم که کمکم میکنه دیدم ک دستمو گرفت. پس شمام حتما ازش بخواه

شما میدونی مثلا چه دارویی میدن که من یه کمی گذشتم رو فراموش کنم یه چیزی تو مایه های آرامش بخش! اسم ق ...

من اسم همه ی داروها رو میدونم همه رو هم مصرف کردم ولی وقتی ک تصمیم گرفتم ک خودم باید خوب باشمو ب خودم کمک کنم همه رو قطع کردم. یه مدت آلپرازلام...یه مدت سیتالوپرام...یه مدت آسنترا ...ی مدت قبلتر پروپرانونول و نورتیلیپتیلین... ی مدت فلوکستین

الان معمولا داروی کم عوارضی ک میدن فلوکستین و آسنترا هست

ولی معجزه ای در آدم ب وجود نمیاره فقط آرامتری ولی شرایط روحی و جسمی همونه

2731
من اسم همه ی داروها رو میدونم همه رو هم مصرف کردم ولی وقتی ک تصمیم گرفتم ک خودم باید خوب باشمو ب خود ...

بازم ممنونم بخاطر اطلاعات خوبت که در اختیارم گذاشتی

الان سه هفته ای هست که از سر کارم اومدم بیرون ولی دیدم بدتر شدم دوباره رفتم مصاحبه شغلی! باورت میشه هر سه مورد رو قبول شدم و حتی با حقوق درخواستیم موافقت کردن ولی باز نرفتم! اصلا نمیدونم چی از جون خودم میخوام😐

اون دو تا قرص آخری که گفتی میگیرم ببینم چی میشه حداقل مغزم یه خورده با آرامش برسه!

عوارض افسردگی از دارو خیلی بیشتره چ

آخه یکی رو میشناختم بنده خدا تحت نظر دکتر روان شناس دارو مصرف میکرد 

همش توی خونه خواب بود و بیش از اندازه چاق شده بود! انگار فقط میخواستن طرف رو به کما ببرن  دنیا حالیش نباشه! یعنی بدتر یعنی یه دنیای دروغین یعنی پاک کردن صورت مساله نه خود مساله! از همین میترسم

بازم ممنونم بخاطر اطلاعات خوبت که در اختیارم گذاشتی الان سه هفته ای هست که از سر کارم اومدم بیرون و ...

خب عزیزم قدمت اولت باشه سرکار رفتن. ببین شرایط و محیط کدومشون بهت انرژی مثبت میده.

در مورد قرص هم اگه نظر منو بخوای بدون مشورت پزشک نخور. 

ولی اگه موقت واس یه ماه میخوای حالت تلقینی بخوری فقط فلوکستین رو امتحان کن. دوتارو با هم نخری.

امیدوارم ک روز ب روز حالت بهتر بشه و اتفاقای قشنگ بیوفته تو زندگیت و روزی ب خودت افتخار کنی ک چقدر قوی بودی

ان شاءالله که مشکلاتون حل بشه امیدوار باشید 

استغفار زیاد بگید دل آدم آروم میکنه و راه هارو باز میکنه

برای مادرتون که فوت شدن سوره ملک بخونید و ازش  بخواهید که براتون دعا کنن که اگه ناراحت بودن دیگه نباشن

و اینکه اگر طبعتون باعث افسردگی شده اصلاح طبع کنید.  

از رنگ زرد هم استفاده کنید در لباس خانگی و وسایلتون

رنگ زرد شادی بخش هست

اینکه رنگ زرد میگم چون در روایتی آمده .الان دقیق روایت رو یادم نیست

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

خدا بیامرزه مادرتونو

عزیزم‌ به هر حال برا همه این چیزا پیش میاد 

هر کسی یه مدلی 

نباید سرزنش کرد

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم حتما برو روانپزشک.دارو‌میده انرژی میگیری از افسردگی راحت میشی.استانه تحملت بالا میره

از این به بعد وقتی یاد مادرت میفتی برا شادی روحش دعای خوب کن و صلوات بفرست.دیگه به چیزای دیگه فکر نکن

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍

ممنونم از شما خانم های گل

کاملا به حرف های خوب تون فکر میکنم و سعی میکنم عمل کنم

همش دلم چیزهای شاد و خنده دار میخواد ولی بازم که تموم میشه منم میشم همون آدم سابق! کاش هیچ غمی وجود نداشت

شما میدونی مثلا چه دارویی میدن که من یه کمی گذشتم رو فراموش کنم یه چیزی تو مایه های آرامش بخش! اسم ق ...

هرکسی با قرص های متفاوتی حالش خوب میشه....باید خود روانپزشک تشخیص بده...شرح حالتونو بشنوه.