2737
2739

خانم ها من ۴۱ ساله هستم کلا زندگی سختی داشتم چند وقتیه به آرامش رسیدم ولی یکسری مشکلات مالی هنوز دارم

حالا یه پسر ۵ ساله دارم که سر کوچکترین شیطنت سرش داد میزنم یا کتک!! با کوچکترین بهانه به همسرم فحش میدم! حتی حال ندارم ساده ترین کار خونه رو انجام بدم به خودم اصلا نمیرسم مگر موقع بیرون رفتن یه خورده ظاهرم رو مرتب کنم

مجرد که بودم فکر میکردم من بهترین مادر دنیا و مهربون ترین همسر دنیا میشم و خونم از تمیزی برق میزنه! و همش زنهای عصبی و شلخته رو توی دلم سرزنش میکردم ولی حالا خودم بدتر شدم!!!

بیشترین علت افسردگیم فکر میکنم مرگ ناگهانی مادر عزیزم بوده که با تمام سختی ها و آرزوهای مانده بر دل از دنیا رفت! وقتی من ۷ ماهه بار دار بودم هزار کیلومتر اومدم بر سر جنازه مادرم! وقتی یادم میافته که با وجود اشکها و مخالف ازدواج بودنم من هیچ توجهی نکردم و رفتم! و اینکه چند ماه قبل فوت کردنش بهم التماس میکرد دلش تنگ شده بیام ببینمش! ولی من بخاطر بارداری و سر و وضع نامناسبم نرفتم حالا هر دقیقه هر روز دارم بعد از ۵ سال از مرگش خودم هم می میرم و زنده میشم!! کسی زندگیش شبیه من بوده که نجات پیدا کرده باشه؟ انگیزه و هدفش مشخص شده باشه! میدونم بخاطر طفل معصومم باید قوی بشم ولی حس میکنم هر روز توی مرداب افسردگی دست و پا میزنم و فرو میرم😭

تمام حرفهای روان شناس ها رو بلدم ولی کو عمل؟ کو اون انگیزه؟؟ خیلی خستم😔

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای مادرت صلوات فرستادم

درد بزرگیه خدا بهت صبر بده عزیزم💔🖤

میشه برام یه صلوات بفرستید ک عاقبت بخیر بشم؟!😊⁦❤️⁩خواستید بگید منم برای خوشبختی شما صلوات بفرستم😘🙏⁦❤️⁩

والا من پدر و مادر و مادربزرگ و دایی هام و دو تا پدربزرگام فوت شدن اما مثل شما نشدم 

به نظرم به زور بلند بشو و کاراتو بکن

هر وقت خواستی سر بچه داد بزنی ، نگاهش کن ببین چقدر کوچولو  و کتکش نزن گناه داره ....اون توان داره که از خودش دفاع کنه ؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

برید پیش روانپزشک دارو مصرف کنید،،همیوپاتی هم در درمان بیماری های روحی خیلی موثره اگه مشکلی با هزینه هاش نداری از قرص های شیمیایی بهتره

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
2738

من سنم از شما کمتره و شرایطم با شما فرق داشت ولی تمااااام چیزایی که گفتین من به جرات میگم ۱۰ برابر بدتر بود رفتارام. و داشتم روز ب روز نابود میشدم با سن کمی ک داشتم هزار تا مریضی اومد سراغم. تسلیت میگم برای مادرتون. اره واقعا دلیلش همون عذاب وجدانیه که دارین ب خاطر ندیدن مادرتون. خدا بهتون صبر بده عزیزم‌. ولی یه بار واسه همیشه خودتو ببخش و تمام تلاشتو بکن برای بیرون اومدن از این وضع. راهکارای من نسبت ب سنم  و اینکه بچه نداشتم متفاوت بود مثلا من شروع کردم ورزش رو و کلاس زبان رو و رسیدن به پوست و مو و لباس و اینا.... شمام خودت فقط میتونی ب خودت کمک کنی. من بر خلاف خیلیا اصلا مشاور و روان پزشکم توی این شرایط قبول ندارم

والا من پدر و مادر و مادربزرگ و دایی هام و دو تا پدربزرگام فوت شدن اما مثل شما نشدم  به نظرم ب ...

همین فکر پسرم بیشتر منو داغون میکنه هر شب عذاب وجدان دارم با خودم میگم دیگه تمومه من براش بهترین میشم! ولی روز بعد انگار بدتر هم میشم!!

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

عزيزم روانشناس و روانپزشك

اينم تجربه شخصيه من:

اول خودتو به خاطر هيچ چيز سرزنش نكن من خودم افسردگي داشتم و همش خودمو حتا به خاطر افسرده بودنمم سرزنش ميكردم ما آدميم دل داريم قوي ترين آدم هاهم ناراحت ميشن ممكنه افسرده بشن!اينو يادت نره

كتاب بخون من خودم ملت عشق رو كه ميخونم حالم خيلي بهتر ميشه/مثنوي و ...

اگه امكانشو داري كنار دريا يا رودخونه برو(آب خيلي تنش هارو كم ميكنه)يا استخر

يوگا(توي اينترنت يه عالمه ويديو هست من با كرفس جيم يوگا كار ميكنم هفته اي ١-٣بار داره متغيره)

پياده روي فوق العادست من يك ماهه پياده روي ميكنم ولي واقعا اثرش خيلي خوب بوده

زردچوبه و سيب و طالبي براي افسردگي خوبه

گلاب بهت آرامش ميده

كنار بالشتت يكم اسطخدوس بذار

اين روشا خيلي خوبه ولي صبر داشته باش

من جديدا با روانشناسم به صورت تلفني حرف ميزنم راهكار نميگيرم فقط دردو دل ميكنم نزديك دو هفته آرومن بعد اينكار

انشالله كه خوب بشي زود عزيزم

اگر میخوای مادرت رو شاد کنی اول خودت شاد باش هیچ مادری راضی به غم فرزندش نیست مخصوصا اگر علت غم فرزند خودش باشه

اول خودت رو دوست داشته باش و بدون که چشم امید همسر و پسرت به شماست...اگر شما زندگی خوبی داشته باشی روح مادرتون هم شاد هست 

بشین و با خودت خوب فکر کن و به جای غم گذشته به فکر جبران باش برای مادرتون خیرات بدید و بیشتر قرآن بخونید و نماز بخونید...هروقت عصبانی شدید به خودتون بگید این دنیا ارزش ناراحت شدن و ناراحت کردن نداره....کم کم با همسر و پسرتون مهربون بشید و اول از همه باید با خودتون مهربون باشید

مطمئن باش مادرت فقط شادی شما و خانوادتون رو میخواد و بس

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2706