2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهرا جون وایکینگها جالبه..پیکی بلایندرز هم خوبه.اهنگ شادم  فقط اهنگای کوردی دان کن.تاسه روز شار ...

سلام عشقم😍😍😍خوبی فری جونم🌻🌻🌻🌻

چشممممم اتفاقا کوردی دوسدارم😅😅😍😍 اهنگ کردی وترکی خیلی روح و روانمو شاد میکرد انرژی مثبت میگرفتم با شمالی😅😅😅

منمممم😭😭😂😂😂 من میچسبم ب دیوار ک از پشت حمله نکنن😂😂😂😂 خیلی بی کارم انقدر بدم میاد زری جونم😭 ...

والا بیکار تر از خودم خودمم 

انقد ب خودت تلقین نکن همه همینن  😍😍😍😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2731
سلام عشقم😍😍😍خوبی فری جونم🌻🌻🌻🌻 چشممممم اتفاقا کوردی دوسدارم😅😅😍😍 اهنگ کردی وترکی خیلی روح ...

خوراکمه کوردی الانم دارم گوش میدم 😎

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
2740
کوره تو چنی نازاری چنی شیرینی

مث تونیش خوینم شرینه😍😁😁😁

وای ی کلیپ دیدم مشهدی حرف میزد پسره نمره کم گرفنخ باباش میگفت چرا انشا کم شدی اینم دلیل میگفت خیلی خ ...

کلیپ میلیپ نمیشه اینجا فرستاد😀😀

چند تا ب منم معرفی کنید روح و روانم شاد شه😀😀😍😍🌻🌻

شادنیستن اینا 

بزن ایوب قلعه اهنگاشو گوش کن دوسداشتی دان کن

2706