2733
2739
محی جونم دلتنگ یار نباشی گلم نمیدونم چرا هی کنجکاویم گل میکنه ولی خویشتنداری میکنم 😄 الهی که مشکل ...

اوا

خدایی من عاشق کنجکاویهای شمام بدو زود تند سریع بپرس😅

مرسی عشقم خوبه؟ کامل همه چیو میگ؟ توهم ترکی داری یادمیگیری محی جونم؟

اره منم ترکی یاد میگیرم کلا خیی خیلی اپ معروفی هستش تو دنیا حیف که زبان فارسی نداره من زبانی که بلد هستم و نوشتم انگلیسی زبانی که میخوام یاد بگیرم و زدم ترکی اینطوری هم زبانم تقویت میشه هم ترکیم خیلی اپ خوبیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهرا جونم ببخشید دخالت میکنم ولی فدات شم انقد سختگیری نکن به خودت بخدا زندگی خیلی کوتاهه تو اوج جو ...

نه سمیرا جونم دوسدارم راهنماییم میکنین😍😍😍❤❤❤

چشمممم درست میگید من واقعا ب خودم سخت گرفتم و داغون شدم از لحاظ روحی 😭😭😭😭🙈🙈🙈

خیلی دوسدازم کارم درست بشه برم استانبول برام دعا کنید خواهرحو😭😍😍😍😭❤❤❤

2728
نه سمیرا جونم دوسدارم راهنماییم میکنین😍😍😍❤❤❤ چشمممم درست میگید من واقعا ب خودم سخت گرفتم و داغون ...

اتفاقا سال کنکورم دوتا از دوستام رفتن یکیشون کا دیپلمشم ریاضی بود رفتن ترکیه دندون و دارو خوندن

2738
زهرا جون  توهم که نیستی آخه حالت خوبه؟ الهی که در بر یار از خوشی لبریز باشی  @aren25 ...

سلام مهربونم خوش زبونم خوبم منم میام میخونمتون

اینجارو هیچوقت نمیشه رهاش کرد

گرمای وجودتون ماروجمع میکنه 😍😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

سلام دختر خوشگلا

سرم شلوغ بود حسابی

امروز یه خاستگار اومد و رفت از صب خونه تمیز کردیم بشور و بساب داشتیم خسته و نالان نشستم جلوشون، پریودم هستم 

خارشمم بهتر شده، دیگه یادم نمیاد

چرا همتون فاز افسردگی برداشتید، برعکس شما من حس و حالم خوبه

من مسائل جزئی رو نادیده میگیرم، از نظر من همه مسائل جزئی هستند. 
سلام مهربونم خوش زبونم خوبم منم میام میخونمتون اینجارو هیچوقت نمیشه رهاش کرد گرمای وجودتون ماروجمع ...

زهراجون خوبی؟ 

چرا کم پیدایی؟ 

زهراجون خوبی؟  چرا کم پیدایی؟

سلام خوشکلم خوبی؟خاستگار چیشد ب دلت بود؟

خوبم عزیزم 

چ پروف نایسی😍😍😍😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

@عشقم_اناره   کجایییی کازیلندی😎

سلام خوشکلم خوبی؟خاستگار چیشد ب دلت بود؟ خوبم عزیزم  چ پروف نایسی😍😍😍😍

سلام قشنگم

نمیشناختمش، خواهر پسره اومده بود با خالش، مامانش فوت شده بود، هرچی ازشون پرسیدیم مارو کی به شما معرفی کرده نگفتن، یه اسم الکی گفتن که ما اصلا نمیشناسیم

چشمات قشنگ میبینه نانازم

2706