2737
2734

وای محدثه چقد زیبا❤❤❤

چقدر عالی❤

مانا باشید عزیزم❤

من غششششش،لباسشو😍😍 خودشو❤موهاشو❤

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا باباش میگه دختر منم پشمکه میخوای بخواه نمیخوای برو تو غار تنهاییت😂

اوه شت😂😂 

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 
2740
مثلا باباش میگه دختر منم پشمکه میخوای بخواه نمیخوای برو تو غار تنهاییت😂

محی فقط نقش کونا داره توخونه رسل😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

داداشته؟

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

داداشمه

یه بار مارو دیدن گفتن خیلی شبیه هستین،خواهر برادرین

داشت خودشو میکشت که کجا شبیه هستیم🙄

والا من چیکار کنم🙃

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

بورررررررکوو

بهناز جونم خوبی؟🥰🥰

چقدر شبیه شماست

گاهی برای خودت پزشک باش     کمی قرص خنده تجویز کن    هرشش ساعت یکبار     حتما که نباید مدرک و مطب داشته باشی!     خودت     نسخه‌ای بنویس با خط خوش       روحت را درمان کن❤