2737
2739

من خیلی دوست دارم بخرم ولی بعضیاشون خیلی زیادی گرون میدن پیجی ندارید شما معرفی کنید 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

خانومای عزیز میتونید جدیدترین و به روزترین مطالب دنیای بانوان (آشپزی، آرایش و زیبایی٬ تناسب اندام، تغذیه٬ همسرداری... ) رو تو کانال ایران خانوم پیدا کنید

https://t.me/Iran_khanoum

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دیجی کالا نگا نکردی؟ 

دیجی معلوم نیست رنگاشون میترسم بخرم بعد که بیارن هرکدوم یه رنگی باشه🥴

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
شوهر خاله ی همسرم خودشون میسازن این ظرفا رو حالا نمیدونم سفارش قبول کنن یا نه

فک کنم گرونه اره دست ساز؟

دیجی معلوم نیست رنگاشون میترسم بخرم بعد که بیارن هرکدوم یه رنگی باشه🥴

خب میتونی مرجوعش کنی کاری نداره ک من یه استند ارایشی چوبی خریدم از دیجی هیچ مشکلی نداشت

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه هیچ...! 
2740
بشه با رعايت اصول بعداشتي بري بازار بهتره اكثر كانالا خيلي گرون ميفروشن

چن جا رفتم وسایلای بدرد نخورد داشت البته با تمام اصول بهداشتی

خب میتونی مرجوعش کنی کاری نداره ک من یه استند ارایشی چوبی خریدم از دیجی هیچ مشکلی نداشت

دیجی الان دیگه هزینه رو اول میگیره؟

دیجی الان دیگه هزینه رو اول میگیره؟

میشه عکس بزارم 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا