2737
2734

سلام،من نوزادم الان حدود ۲ماهست خیلی اذیت میشه همش به خودش میپیچه،دکتر قطره پدی لاکت داده فعلا سه روزه میدم هیچ تاثیری ندیدم کسی استفاده کرده خوب بوده باشه؟؟چقد طول میکشه اثر کنه؟؟

آره پدی لاکت خوبه.منم دادم به بچم ولی به تنهایی نه‌. بجز اون کولیک اِید و کاراوی میکسچیر هم دادم که درکنار هم عالی بودن.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شبا ببرش حموم

دختر من روزهایی که دیگه خیلی اذیت میشد

میبردیم بیرون

تو ماشین میخوابید با اهنگ آروم

باید شکمشو با روغن زیتون ماساژ بدی

خودت کنارش بشین ، برگردون به شکم بخوابه

ولی حواست به تنفسش باشه

خودتم چیزهای نفاخ و محصولات گاوی نخور

آره پدی لاکت خوبه.منم دادم به بچم ولی به تنهایی نه‌. بجز اون کولیک اِید و کاراوی میکسچیر هم دادم که ...

وای من اینارم میدادم کلا بیفایده بود

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

من مى دادم تاثير انچنانى نداشت فقط بيرون رويش زيادتر ميشد

بايد تحمل كنى بچه ى من سه ماهگى ديگه بهتر شد و گريه هاى وحشتناك نمى كرد

اگه خيلى گريه ميكنه و بى قراره براش سشوار ،هود و جارو برقى روشن كن اروم ميشه

2740

عزیزم پسرمن وحشتناک کولیک داشت هر داروژی فک کنی بهش دادم ی سره زور میزد قرمز مژشد بخودش میپیچید اصلا خواب نداشت تا تقریبا ۵ یا ۶ ماه اینجوری بود کم کم خوب شد ی دکتر ی بار بهم گفت طفلیا حق دارن دردش زیاده دوراز جون انگار مار نیششون میزنه

دختر منم کولیک شدید داشت دکتر هر دارویی داد هیچ تاثیری نداشت و ۴ ماهگیش خوب شد ولی رفلاکسش شروع شد و تا ۷ ماهگیش طول کشید فعلا مصیبتام تمومی نداره از دستش یک سالشه هنوز خوابش درست نیست و غذا هم نمیخوره و بدغذاست و خیلی لاغره...دیگه نمیکشم دارم نابود میشم😭😭😭😭😭

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
وای من اینارم میدادم کلا بیفایده بود

شاید کم میدادی🤔باتجویز پزشک دادی؟هر ۶ ساعت کولیک اید میدادم هر ۸ ساعت کاراوی میکسچیر روزی یک بار هم ۶ قطره پدی لاکت.بچه من وحشتناک بود شبها تا صبح جیغ میزد روانیم کرده بود ولی بااینا خیلی آرومتر شد.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
دختر منم کولیک شدید داشت دکتر هر دارویی داد هیچ تاثیری نداشت و ۴ ماهگیش خوب شد ولی رفلاکسش شروع شد و ...

برنامه ی خوابشو بگو تا کمکت کنم.غذاشو هم هرقدر که میخوره پرکالریش کن وزن بگیره.

آره پدی لاکت خوبه.منم دادم به بچم ولی به تنهایی نه‌. بجز اون کولیک اِید و کاراوی میکسچیر هم دادم که ...

خب عزیزم بچتون چندوقتش بود؟؟منم کولیک از و اینفاکول ام گرفتم اما دکتر گفت همه رو. باهم نده،چقدر طول کشید اثر کنن؟از روز اولی که دادین خوب شد؟؟

2706