2737
2739

سلام دوستان این تاپیک و زدم تا از تجربیات هم استفاده کنیم شاید بدی شوهر یکی واسه کس دیگه تجربه باشه و تونسته باشه به نحوی کاری کنه تا شوهرش دیگه اون بدی رو نداشته باشه یا یسری خوبی هارو خودش کاری کرده باشه که شوهرش داشته باشه.اینجوری میتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم

اول خودم میگم

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

خوبی ها

زیاد ابراز علاقه میکنه

توی خونمون وقتی تنهاییم خیلی مهربون

وقتی از سرکار میاد انرژیش زیاد و به منم انرژی میده

به پدر مادرم و خواهرم زیاد محبت و احترام داره و هر کاری براشون میکنه و حتی از منم بهتر باهاشون رفتار میکنه(اما با فامیلام نه هربار بخوایم بریم خونه خاله هام و دخترخاله هام انقد غر میزنه که نگو)

تقریبا هرماه بهم خرجی میده ماهی ۳۰۰ قبلا نمیداد منم شماره کارتم و کنار شماره قسطا براش نوشتم الان دیگه همزمان با قسطا اونم میریزه

توی کار خونه زیاد کمک میکنه

رفیق باز نیست اصلا و هیچ تفریحی بدون من نمیره البته جراتش و نداره من زیادی رواین موضوعات سختگیرم

مهمون که میاد کلی کمکم میکنه

برای خودش هیچوقت لباس یا چیز دیگه ای نمیخره و تنها خرجی که واسه خودش میکنه بسته اینترنت

مناسبت ها کادو میخره و مرخصی میگیره البته نه سورپرایزی با خودم میریم بیرون برام میخره و قبلا اینطور نبود و یبار سالگرد عقدمون من حسابی براش قاطی کردم و خلاصه الان میدونه که مهم.

واسه خورد و خوراکمون چیزی کم نمیذاره

مسئولیت پذیر و کاری

اصلا اهل دود و دم و حتی قلیونم نیست.

به سلامتی منم اهمیت میده

سعی میکنه هرجی میخوام برام فراهم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شوهر من خیلی خوبه مهربونه و خیلی کمکم میکنه شرایط خوبی هم داره اما فقط بددل و شکاکه و سر این موضوع اذیت میشم واقعن

گاهی سعی میکنه بروز نده اما دست خودش نیست 

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش

شوهر من مرد پاک و مهربونیه ولی خیلی خسیسه بگم هزارتومن میخوام تب میکنه،خسته شدم فقط هم برای من اینطوریه،لطفا راه حل بدین چیکار کنم چطوری برخورد کنم درست بشه؟

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...
خوبی ها زیاد ابراز علاقه میکنه توی خونمون وقتی تنهاییم خیلی مهربون وقتی از سرکار میاد انرژیش زیاد ...

ب نظرم اونجایی ک گفتی برا خودش خرجی نمیکنه اصلا جالب نبود...اگه شوهر من اینجور باشه جزو عیب هاش اینو میدونم 

بدی ها

توی جمع گاهی بهم توجه نمیکنه پیش پدر مادرش و پدرمادر من  عالی ولی وقتی خواهر برادرش و یا فامیل خودش و میبینه جوگیر میشه و کم محلی میکنه حتی اوایل جلو داداشش و زن داداشش ضایعمم میکرد الان یکم بهتر شده مثلا میخواد بگه من خیلی گنده ام جلو فامیل منم گاهی خوب گاهی خنثی و ساکت

وقتی دعوامون میشه یا فحش میده یا داد میزنه یا قهر میکنه اهل منت کشیم نیست و اگرم بخواد پیشقدم بشه واسه آشتی میاد یه بوسم میکنه میره و تمام.

کلا یکم بد دهن تو رانندگیم زیاد فحش میده به بقیه و هرکارمیکنم این عادتش و ترک بدم نمیشه کلا خیلی میخواد بگه من گنده ام.

هراز گاهی تو سرچای گوگل گوشیش فیلم پور...میبینم و حسابی داغون میشم فکر کنم هر دوماه یبار میبینه

تو خیابون گاهی میبینم به زنا نگاه میکنه و گاهیم که از جلوی چندتا زن میخوایم رد بشیم وایمیسته اول من برم بعد خودش پشتم میاد نمیدونم ولی حسم بهم میگه اونجوری میکنه که راحت دید بزنه و درکل آدم فضولی و به مردم  زیاد نگاه میکنه و میخواد از همه چی سردربیاره

تا صدا از کوچه میاد میدو رو تراس ببینه چه خبر و اوووف من از این اخلاق متنفرم.

خداروشکر که هیچ فضای مجازی نداره و از مجازی بدش میاد حتی واتساپم نداره وگرنه فکر کنم سکتم میداد.

زیادی هول و عجول اگه بخوایم با هواپیما یجا بریم ۳ ساعت زودتر با بدو بدو و دیر شد فرودگاهیم و خیلی رو مخ کلا مسافرتامون ۶ صبح حرکت و با کلی غر که دیر شد

اگه یه اتفاق بد کوچیکی بیوفته انقدر داغون و کلافه میشه که نگو صبرش کم

زیادی به غریبه ها رو میده مرد و زنم نداره.توشرکت کار خودش و میکنه کار همکاراشم میکنه.سرویس وظیفش بذارتش جلو در این سر خیابون پیاده میشه که یه وقت راننده اذیت نشه.خیلی به همه احترام زیادی میذاره با زنای غریبه مثلا همسایه هاام خیلی خیلی با احترام و خواهش میکنم و بفرمایید و اختیار دارید حرف میزنه لجم درمیاد.

واسه خرید لباس یکم خسیس البته قبلا خیلی بیشتر الان خیلی بهتر شده و الان در حدی نیست که اذیتم کنه.

به تیپ و لباسامم خیلی گیر میده قبلا که میگفت چادر الان چادر و گذاشتم کنار به تو بودن مو مدل مانتو و...گیر میده

با دوستامم نمیذاره بیرون برم البته خودشم نمیره

ب نظرم اونجایی ک گفتی برا خودش خرجی نمیکنه اصلا جالب نبود...اگه شوهر من اینجور باشه جزو عیب هاش اینو ...

درسته اما من خودم براش میخرم و اینکه میبینم به من بیشتر از خودش اهمیت میده خس خوبی بهم میده

2706