2733
2739

بچه ها من 31 سالمه 

اصلا نمیتونم قبول کنم به این سن رسیدم از درون حس یه 31 ساله را ندارم هنوزم لوس و بی تجربه ام احساس میکنم به اندازه ی سنی که هستم تجربه ندارم به اندازه سنم از زندگیم استفاده نکردم اصلا نفهمیدم کی به این سن رسیدم خیلی کارا هست که دوست دارم تجربه کنم یا یاد بگیرم ولی همش حس میکنم دیگه دیر شده از همه بدتر مجردم هستم به خوابم نمیدیدم تا این سن مجرد باشم وقتی یکی سنمو میپرسه خیلی برام ناراحت کننده است برام که راستشو بگم 

به نظرتون حسم طبیعیه؟

نصیحتی و سرزنشی و یا دلداری دارید بهم بگید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهی رو هروقت ازآب بگیری تازس!!!ب این فک کن ۹سال دیگه ک ۴۰سالت باشه میگی تو۳۱ سالگی چ همه کار میتونستم انجام بدم کاش هنوز ۳۱سالم بود!

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2740

۳۱ سال که سنی نیست ازدواج برای هرکس تو یه سنی اتفاق میفته ، سن زیستی ات مهمه که بهت چند سال بخوره نه شناسنامه ای ، نماز جعفر طیار با دعای زاد المعاد بخون برو سجده گریه کن انشاالله ازدواج کنی