2737
2734

برا منم دعا کن نی نی دار شم بیام تو جمع شما فرشته ها 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان تو هشت ماهم دیگه توان کار کردن ندارم ، یه ذره کار میکنم خسته میشم ، دلم میخاد همش بخوابم&nbs ...

ای جوننممم مبارکههههه ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد

2738
من ۲۵ هفته و ۴ روزم . خیلی خسته و کوفته م . نی نی بعضی روزا خیلی شدیده حرکاتش بعضی موقعا نه . به نظر ...

منم اون موقع حرکاتش اینطوری بود ، بعضی وقتا خیلی زیاد بود ، ولی خستگی و کوفتگیم تازه الان از هشت ماه شروع شده 

خدایا مواظب پسرم باش   
نه حساس نشو رو حرکاتش

کلا خیلی گیر میدم خسته شدم خودمم 😣😣 کاش زودتر برسم ۳۸ برم سزارین . قبلا فک میکردم بارداری راحته الان همش پر از استرسه و نگرانی . باز دنیا بیاد آدم خیالش راحت تره . کاش یه دستگاه سونو داشتم تو خونه هی چک میکردم ببینم چه خبره اون تو 🤕🤕🤕🤕

منم فردا هشت ماهم کامل میشه، چند روزه چرخیده سرشو زیر شکمم احساس میکنم، خیلی ب کمرم فشار میاره تا تو ...

من ۳۳ هفته م ، ولی نمیتونم تشخیص بدم سرش کجاس پاش کجاس 

خدایا مواظب پسرم باش   

منم پونزده هفته شدم تازه و همش خواب اصلا خواب بهم فشار میاره، 🤭🤭🤭🤭

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤
2706