2752
2734
عنوان

همسن بودن در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 50 پست

[QUOTE=147663753]من وهمسرم همسنیم ۳روز تفاوت داریم  یه خوبیش اینه طرفو بچه نمیبینه  وحرفشو گوش میده  [/QUOTE

نکته جالبی بود

خوشبخت  باشید 🌹💟

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی هستی؟؟ مشکلی نداری؟؟

نه شوهرم واقعا آقاست

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2731
مردای پخته خیلی جذابن نه😍 بپای هم پیر شیننن

اره انقد باحاله که خدا میدونه😍❤

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

مردا چون دیرتر به بلوغ فکری سنشون بالاتر باشه یکم بهتره

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
مردای پخته خیلی جذابن نه😍 بپای هم پیر شیننن

اصلا من شوهر قبلیم 10 سال ازم بزرگتر بود ی اسکول ب تمام.معنا بود اصلا شعور نداشت منم دلم جوونی میخواد

میترسم هی بگم خدایاا شکرت خدا بزنه پس کلم بگه کم تیکه بنداز..😑
[QUOTE=147663753]من وهمسرم همسنیم ۳روز تفاوت داریم  یه خوبیش اینه طرفو بچه نمیبینه  وحرفشو ...

اما گلم  یادت باشه وقتی حرف میزنی فکر کن وحرف های درست بزن الکی نگو 

راستش من هرچی گفتم بیشتریاش اشتباه از اب در اومد همسرم حرف مو گوش کرد الان مثل قبل حرفمو گوش نمیکنه   اشتباه منو نکن بافکر همه چیز رو بگو

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
راضی هستی؟؟ مشکلی نداری؟؟

خداروشکر که

یه چیر های هست

ولی وقتی  وقت میکنم می بینم 

دیگرانی هم که شوهر شون  بزرگترن دارن

انگار مشکل در ذات و نوع تربیت  بچه  صفت بودن همه آقایون  است نه فقط  سن

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️
اصلا من شوهر قبلیم 10 سال ازم بزرگتر بود ی اسکول ب تمام.معنا بود اصلا شعور نداشت منم دلم جوونی میخوا ...

اخه میگن این مردا خیلی صبورن

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
اما گلم  یادت باشه وقتی حرف میزنی فکر کن وحرف های درست بزن الکی نگو  راستش من هرچی گفتم ب ...

چشم

مامانم البته خیلی راهنمایی میکنه بدون هیچ بدجنسی و دخالتی

یعنی سنتی ازدواج کردین یا دوست بودین؟؟ چه ویژگی دیدین که حاضر شدین با این اختلاف سن ازدواج کنین.

از زمان کنکور باهم آشنا شدیم  ایشون البته سمت  من اومد بعد صمیمی شدیم بعد هم پیشنهاد ازدواج

2706