2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون بچه ها از اطلاعات خوبتون بازم هر کی اطلاعات مفید داره دریغ نکنه تا همه استفاده کنن بالاخره یه روزی به درد همه میخوره.من میرم ولی شما بگید باز میام سر میزنم.
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
عزیزم به اعتقاد من تغذیه اثری نداره تو استحکام. آرامش مهمه. البته اگر سابقه سقط داری خب باید از دکترت بپرسی. اما اگر خدا بخواد با هزار بالا و پایین پریدن میمونه و اگرم نخواد تو استراحت مطلق هم باشی دفع میشه. پس آرامش داشته باش و توکل کن.
ببینید عزیزان جاری و برادرشوهر بنده دکتر متخصص هستند. من وقتی باردار شدم یک سال و نیم تقریبا تو اقدام بودیم و وقتی دیگه بیخیال شدیم و من داشتم برای مسابقات آمادگی جسمانی آماده میشدم و باورتون نمیشه روزی دویست تا درازو نشست و میل و غیره یهو دیدم دو ماهه باردارم. چون پریهام نامنظمه. تو بارداری هم اگر سرما میخوردم برادرشوهرم مجوز خوردن هم قرص سرماخوردگی میداد هم استامینوفن ساده. حتی میگفت آنتی بیوتیک هم مشکل نداره اونوقت خیلیا از ترس نخوردن قرص یه سرماخوردگی ساده رو تبدیل میکنن به عفونت مزمن. پس آرامش داشته باشید و اصلا تو بارداری استرس به خودتون راه ندین.
خیلی از داروها در زمان بارداری جز دسته b یعنی ضررش روی انسان به اثبات نرسیده و روی جانداران باردار هم هیچ تاثیری نزاشته قرص سرماخوردگی اکثر مسکن ها آنتی بوتیک ها و........ جز این دسته از داروها هستن
2706