2733
2734
سلام مامان نیماو نیلوفر با این شماره که میدم تماس بگیر به خانومه هست که کار پخش سیسمونی انجام میده قیمتش هم مناسب کارش هم خوبه چند تا مارک خوب هم داره من ازش خرید کردم راضیم 09369499885 خانوم خزایی خرید ازش هم مطمئن من اینترنتی ازش خرید کردم اونم چند بار
ما مادر کیر خریدیم از 1 سالگی هم استفاده کردیم خیلی خوبه و ایمنه.پارسال از کیش 350 تومن گرفتیم.
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان نیما دختر منم یک سالشه.مامانم اینا براش کادو آوردن.مارک معمولیه ولی خیلی راحت و جاداره و دخترم از همون بار اول بدون یه ذره نق زدن توش نشست.everflo.فکر کنم رو 110-120 تومن باشه (به نظر من 350 خیلیه برا صندلی)
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
نارگل جان تو ماشین نصبه نمیتونم عکس بگیرمبری جمهوری می بینی.خیلی جادار و بزرگه.نه کریر نیست.من کریر با بیس نو چیکو دارم ولی دخترم توش نمیموند.صندلی رو راحت قبول کرد
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
من یه صندلی ماشین دارم مارکشو نمیدونم باید ببینم برا دخترم کوچیک شده تمیز و سالمه 150 خریدم دو حالت نشسته و خوابیده میشه 50 میدم هر کی خواست میل بزنه برم عکس بگیرم برایه وزن تا 13 کیلو هست
من مارک ace baby دارم خانومی ... اگر خواستی خبر بده برات عکس بذارم ... حالت خوابیده (تو دو حالت ) داره و کمربندهاش اصلا نی نی رو اذیت نمی کنه و می کتونه راحت توش بازی کنه... خودم 250 خریدم سال پیش اما چون استفاده ندارم می خوام بفروشمش... الان 100 می دم!
2706