2733
2739
کدوم بیمارستان کدوم دکتر و چند شد؟؟ ببخش سؤالای زیاد دارم میشه جواب بدی اخه منم میخوام چند ماه بعد ب ...

عزیزم شما هم تبریز هستی؟ من بیمارستان شفا .البته دکترم اونجا اومد.هزینه ش یه تومن شد

خدایا شکرت🖤
عزیزم شما هم تبریز هستی؟ من بیمارستان شفا .البته دکترم اونجا اومد.هزینه ش یه تومن شد

من نقره هستم ۴ ساعت فاصله ست تا تبریز خودم می‌خوام‌ بیام تبریز آی یو‌ آی کنم و پیش دکتر تحت نظر شدی چند وقت طول کشید مثلا من می‌خوام مهر ماه آی بو آی کنم از کی برم پیش دکتر ؟؟ 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نقره هستم ۴ ساعت فاصله ست تا تبریز خودم می‌خوام‌ بیام تبریز آی یو‌ آی کنم و پیش دکتر تحت نظر شدی ...

من خودم چکاب کامل شدم ما ه قبل شوهرم آزمایش اسپرم.چون مشکلی نداشتیم 

یکماه بعد اقدام کردم.اگه قبلا آزمایش داددی مشکلی نداشتی از پنجم پریود برو دکتر تا شروع کنه

خدایا شکرت🖤
من خودم چکاب کامل شدم ما ه قبل شوهرم آزمایش اسپرم.چون مشکلی نداشتیم  یکماه بعد اقدام کردم.اگه ...

اها باشه پس فقط یه سوال اسم دکترت و شمارش رو هم بده مرسی عزیزم 

2740
دکترم ساناز سلمان زاده.آدرسش یکم بالاتر از بیمارستان شهریار 04136598169

خیلی خیلی ممنون عزیزم انشاالله که مثبت میشه برات صلوات فرستادم هر وقت جوابش اومد خبر بده منم تگ کن 😘😘

دکتر خوبیه.تحقیق کردم دربارش انتخابش کردم.انشاالله شماهم نتیجه ببینی.بچه اول میخوای اقدام کنی؟

نه یه دختر دارم واسه بچه دوم می‌خوام واسه جنسیت که پسر بشه برم آی یو آی و گلم درد داشت سخت بود یا نه 🥺