2752
2734
عنوان

دورهمی مامانای اسفند۹۹🤩🤩🤩🤩🤩

4805 بازدید | 832 پست

بیایید بگیدحالتاتون چجوریه?خوب نشدید?من حالم بده 

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

😎😎😎من اومدم برای نظارت😂

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😎😎😎من اومدم برای نظارت😂

خخخخخ😁😁😁چندماهته گلم میشه کامل بگی چه علایمی داری?از کی شروع شد?بهترنشدی?

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
سلام منم حالم بده ویارم شدیده همش بیحالم

اصلا نسبت بقبل فرقی نکردی?بزارامیدبدیم به همدیگه

منم حالم بده.شما سونو قلب جنین رفتید؟

اره ۷هفته.شماچندهفتتونه?

کار خوبی کردی😁

شماچی گلم?

من دقیقا هفت هفتمه،انشاا... پنجشنبه می رم سونو

ایشالا باخبرخوش برگردی حالتات چطوریه?

خخخخخ😁😁😁چندماهته گلم میشه کامل بگی چه علایمی داری?از کی شروع شد?بهترنشدی?

من فردا میشم ۵ماهه

ببین کمر درد و شکم درد تا هفته ده بهتر میشه تهوع تا هفته ۱۳،۱۴،بی حوصلگی و خاب اینا ۱۵،۱۶هفته

یه وقتاییم یه کشش هایی تو شکمت احساس میکنی درد شکم که اونم رحمت داره جا باز میکنه

و من بیشتر ترشی و شوری دوست دارم نی نیمم دختره😍😊

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ازهفته شیش ویارم شروع شده فعلاهم ادامه داره ایشالا زودی تموم شه

ایشالا فقط دوروز باهم فاصله داریم.ولی بحساب خودم الان باید۹هفته ۵روزباشم بحساب سونورده ۸هفته ۵روز.واسه شما چی?