2733
2739
عنوان

اشکش رو دراوردم😢تورو خدا بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 30 پست

چند سالشه کیه؟براش شکلات بخر بده بهش اگه دختره بگو درعوض برات عروسک میخرم غصه نخور مامان اگ پسره براش ماشین بخر هرچی دوسداره.اشکال نداره بچه اس نمیفهمه.خوشبحال بچه ها چقدر غصه هاشون کوچیکه😕کاش مام بچه میموندیم

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالشه کیه؟براش شکلات بخر بده بهش اگه دختره بگو درعوض برات عروسک میخرم غصه نخور مامان اگ پسره برا ...

نامزدشه بابا😂😂😂

حالا شوهره ما تیکه پارم کنیم خودمونو به هیج جاش نیس

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
خو اونا مهمن فقط بگین چیکار کنم از دلش در بیاد

داری قربون صدقه میری اونم میره بعد تو میگی الکی گفتم  باز اون گریه میکنه

دیگه واقعا راهی به دهنم نمیرسه عیر اینکه به نامزدت بگی ظرفیتتو ببر بالا😶

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
حالا بعدعروسی انقد اشکتون دربیاد   ک ب پاره شدن دفترچه بخندید

عه وا سلام لنگ دراز...خوبی؟! چه خبر؟ چکار میکنی از بعد اون ماجرا

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
چند سالشه کیه؟براش شکلات بخر بده بهش اگه دختره بگو درعوض برات عروسک میخرم غصه نخور مامان اگ پسره برا ...

وااای خیلی خوب بود😂😂😂استاتر این کامنتو بخونه پشماش میریزه🤣

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نامزدشه بابا😂😂😂 حالا شوهره ما تیکه پارم کنیم خودمونو به هیج جاش نیس

واویلاااااا😂😂😂شوخی میکنیییییییی؟؟؟نامزدش مگه مهد کودکیه😕😕😕😕😑😑😑😑

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
وااای خیلی خوب بود😂😂😂استاتر این کامنتو بخونه پشماش میریزه🤣

شاید باورت نشه منم وقتی فهمیدم نامزدشو میگه پشما م ریخت.دیگه نیاز به اپیلاسیون ندارم😆😆😆

شاید باورت نشه منم وقتی فهمیدم نامزدشو میگه پشما م ریخت.دیگه نیاز به اپیلاسیون ندارم😆😆😆

😂😂😂

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز