2733
2739

پس بچه های کار چی ؟؟ میان تا کمر میرن تو سطل اشغال کثیییف ن ماسکی ن چیزی 

کل ایرانم ماسک بزنن چ فایده 

کسی به این بچه ها رسیدگی نمیکنه ؟ 

انروز جنوب تهران بودم 

شب پسره تو سطل اشغال بود 

بردم بهش ماسک دادم 

چن ساعت بعد دیدمش هنو ماسک رو صورتش بود 

تورووو خدا هر کی داره برا این بچه ها ماسک بخره بده 

خیابونا پره از این بچه ها 

اینام حتما خرج خانوادشون میدن از بدبختی اومدن تو این راه 

💔#سی_پی...#فلج_مغزی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از ریشه ایراد داره همه چی ماها خودمونو گول میزنیم فقط

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728

خدا خیرت بده😔اگر بیرون برم و ببینم حتما

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738

اونا ك از نداري ماسك نميزنن 

اون كسائي ك ميگن ما ب ماسك اعتقاد نداريم رو كجاي دلمون بزاريم 😐

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

ماسک بسته ای 100هزار هست...چرا واقعا تو هر شرایطی از مردم سواستفاده میکنن

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
از ریشه ایراد داره همه چی ماها خودمونو گول میزنیم فقط

اره بخدا برین جنوب تهران بچه ها تا شب دارن تو کوچه باهم بازی میکنن خانوادشون دنبال یه لقمه نون بی سوادی بدبختی بچه رو ول کردن تو کوچه نمیگن مریض میشه تو این شرایط 

💔#سی_پی...#فلج_مغزی 

من خودم باردارم بالاخره واسه یه بار در ماه باید برم دکتر چاره ای نیست من نمیدونم تا کی این وضع ادامه داره 

بدبختی کم بود کرونا هم گرفتیم والا جایی نرفتم....

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
ماسک بسته ای 100هزار هست...چرا واقعا تو هر شرایطی از مردم سواستفاده میکنن

بسته چن تایی. ۵۰ تایی که خوبه صدتومن. دونه ای ۲۰۰۰

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706