2733
2739

پسر منم دقیقا همینطوره، عزیزم بغلی نیست، به محبت و امنیت تو نیاز داره، توروخدا مدارا کن. سلامت روان اولیه اش در گرو این بغل شدنه

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بغلش کن پسرم تو همین سن شانزده ساعت مداوم بغل گرفتم وقت میخواستم چیزی بخورم یا دستشویی برم دادم دست مامانم یا شوهرم آخر شب حالت تهوع شدید گرفتم ولی زمین نذاشتم هيييييييچ وقت پشیمون نمی شی همین چند ماهه

عزيزم ربطي به بغلي بودن نداره بعضي بچه ها طبيعتشون اينه كم كم درست ميشن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
پسر منم دقیقا همینطوره، عزیزم بغلی نیست، به محبت و امنیت تو نیاز داره، توروخدا مدارا کن. سلامت روان ...

خدا کنه سلامت روان و عزت نفس اش لطمه نخوره پسرم کوليک شدید داشت چون امضا تونو خوندم پاسختون برام مهمه چیکار کنم لطمه ای که کوليک بهش زده جبران کنم

2740

بچه ی جاریم همینه چاره چیه باید بغلش کنی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خدا کنه سلامت روان و عزت نفس اش لطمه نخوره پسرم کوليک شدید داشت چون امضا تونو خوندم پاسختون برام مهم ...

اصلا نگران اون نباش، اتفاقی نمیفته، تو این سن فقط مهمه بفهمه اطرافیان دوستش دارن و نیازاشو برآورده میکنن و تنهاش نمیگذارن، اینطوری دنیا و افراد رو جای امنی میبینخ

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...