2752
2734
عنوان

بیاین بالاخره یه روش پیداکردم جلوخرابکاری دخترم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 110 پست
اره چون میدونه سرحرفم هستم حساب میبره

افرین ،برای تربیت خودشم خوبه من هنوز پسرم نبودمده خودم خسارت میزنم ، یبار قلیونو شکستم رد شدنی دوبارم دقیقا تو یجا دسته جارو برقی رو زدم اول مجسمه پلی استرو شکستم دومم جفت گلدون جهازمو شکستم شوهرم میگه دیگه اونجا هیچی نزار لطفا سری بعد تلوزیونو میندازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترم ۵ سالشه به من میگه مامان الان چند سالته ؟ میگم ۳۲ بعد میگه خجالت نمیکشی میری بغل بابا میشینی😳 من فقط کنار باباش میشینم خانم بدش میاد دوست داره با فاصله بشینم

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

دخترمن چهار سالشه..تازه شروع کرده حرف زدن..

وقتی میره دسشویی کارش که تمام میشه..قبلن میگف مامانی..الان جدیدا داد میزنه...زه یا..یعنی زهرا..به باباشم میگه علی..به بابابزرگش میگه صادک(صادق).به بابای خودمم میگه مح سین(محمد حسین)

بچه ها بی هیچ مشکلی تأخیر داشت تو حرف زدن..ترا خدا دعا کنید برام

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
دختر من 5 سالشه حالیش نیست میگه منم طلای تو رو میفروشم و. میره دنبال کارش فقط باید با یه چیز هیجانی ...

خب چون دیدازخودم هفته پیش فروختم حساب کاردستش اومده میگه الکی نمیگه ازمنم میفروشه

افرین ،برای تربیت خودشم خوبه من هنوز پسرم نبودمده خودم خسارت میزنم ، یبار قلیونو شکستم رد شدنی دوبار ...

شوهرتم بایدتوروتهدید کنه النگوت میفروشه ها😂😂😂

2706