2733
2734
عنوان

هفته چند بارداری ساک حاملگیتون رو دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 24 پست

۵ هفته و ۶ روز بودم

سونو واژینال

آز بتا هم سی هزار بود

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل خودت همش نگرانم استرس دارم هی میگم نکنه خدایی نکرده قلبش تشکیل نشه😥

آرهههه😭😢😢بجا خوشحالی استرس داریم ،مامانم میگه هی ک نباید بری دکتر حامله اییی دیگه😅

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢
بنظر من برو باز خودت ميدونى چون اگه خدايى نكرده خارج رحم باشه هر چه زودتر بدونى بهتره

دقیقا خودممم دلهرم واسه همینه

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢
2731
آرهههه😭😢😢بجا خوشحالی استرس داریم ،مامانم میگه هی ک نباید بری دکتر حامله اییی دیگه😅

منم باورم نمیشه به مامانم میگم تا صداقلبشو نشنوم باور نمیکنم

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
تا ۸ هفتگی صبر کن یهو صدای قلب رو هم بشنوی چه کاریه آخه

😅😊چشم

من با بتای 4600 تو هفته پنج هیچی دیده نشد دو هفته بعدش خداروهزارمرتبه شکر قلبشم میزد.اینکه میگن بتای بالای هزار ساک دیده میشه برای من با چهار هزار هیچی ئیده  نشد یا صبر کن دیرتر برو بزار هفت هفتت تموم بشه البته من دکتر رفتم و بهم دارو داد من چون سقط داشتم اسپرین میخورم .دکتر میخای بری برو اما برای قلبش عجله نکن .

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  
منم باورم نمیشه به مامانم میگم تا صداقلبشو نشنوم باور نمیکنم

عزیزم دقیقا منم 😢😀

من با بتای 4600 تو هفته پنج هیچی دیده نشد دو هفته بعدش خداروهزارمرتبه شکر قلبشم میزد.اینکه میگن بتای ...

خب خداروشکر ،منم صبر میکنم گلم😊

دقیقا خودممم دلهرم واسه همینه

منم همين استرسو داشتم

واسه همين ٥ هفته رفتم كه داخل رحم بود

بعد استرس كشيدم تا ٨ هفته كه قلبش تشكيل ميشه يا نه

بعد الانم استرس اينو دارم حالش خوبه يا نه😂

كلا همش نگرانيه