2737
2739
عنوان

بالاخره خانواده ام درگير كرونا شدن يا من توهم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 61 پست
سلام عزیزم عذر میخوام یه سوال دارم  شما تو یه تاپیک گفتین با دکتر نوری عمل کرپین راضی هستین از ...

بله دكتر حميد رضا نوري 

من راضيم اما نميگم خيلي عالي شدم يه بيني طبيعي خوب شده 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دكتر حميد رضا نوري  من راضيم اما نميگم خيلي عالي شدم يه بيني طبيعي خوب شده

عزیزم‌من بینیم استخونیه انحراف هم دارم‌متاسفامه تهران نیستم که برم مطبها رو بگردم میشه لطف کنی کمکم کنی الان طبق کارهای پیج میگم یا دکتر نوری یا‌ جاودانی یا سلطانی 

شما اطلاعی درموردشون دارین یا کلا خودتون پزشک کاربلدی سراغ دارین بهم معرفی کنی 

ممنونم🙋🏽‍♀️🌹

عزیزم‌من بینیم استخونیه انحراف هم دارم‌متاسفامه تهران نیستم که برم مطبها رو بگردم میشه لطف کنی کمکم ...

من دكتر جاوداني و سلطاني رو نميشناسم اما دكتر نوري و دكتر محمد بلاجي خيلي خوب اند همينجا تاپيك جراحي بيني ٣ رو ميتوني بخوني و از بچه ها كمك بگيري 

2731

تست دادن اصلا مهم نیس از دست دادن حس بویایی و چشایی مشخصه کرونا هس

فقط خودشو قرنطینه کنه و تقویت کنه خودشو

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
منم كرونا داشتم اوايل بدن درد داشتم بعد تب كردم روز بعدش اسهال و روز پنجم كامل حس بويايي رو از دست د ...

خواهرم يكماه حس بوياي اش رو از دست داد بعد از تقريبا يك ماه و نيم  تازه حس بوياي اش داره برميگرده اما من اصلا حس بويايي ام نرفتش فقط بدن درد داشتم

2738
عزیزم کرونا همینه..بزرگش کردن.نترسید

ميدونم اصلا نميتوسيم يعني از خانواده ما بيخيالتر وجود نداره فقط مسخره بازي دراورديم ما هم همش ميگفتيم كه كرونا ترس نداره 

خواهرم يكماه حس بوياي اش رو از دست داد بعد از تقريبا يك ماه و نيم  تازه حس بوياي اش داره ب ...

منم تازه خيلي كم بو رو متوجه ميشم ولي در افراد علايم متفاوته پدرم كرونا داشت از نوع شديد نه سرفه داش و نه حس بويايي رو از دست داده بود

تنها صداست كه مي ماند و امان از صداي او كه ابدي شد در گوش من
تست دادن اصلا مهم نیس از دست دادن حس بویایی و چشایی مشخصه کرونا هس فقط خودشو قرنطینه کنه و تقویت کن ...

عزيزم اين تاپيكم مال يكماه و نيمه پيشه تقريبا دوماه از كرونامون گذشته فقط خودمونو قرنطينه كرديم خوب شديم رفت واسه خانواده ما كه از سرماخوردگي هم راحتتر گذشت خداروشكر

تست دادن اصلا مهم نیس از دست دادن حس بویایی و چشایی مشخصه کرونا هس فقط خودشو قرنطینه کنه و تقویت کن ...

دكتر هم همينو بهمون گفت تلفني تماس گرفتيم با دكتر گفت نيازي نيست برين تست بدين معلومه كرونا است حالتون خوبه فقط قرنطينه كنين خودتونو همين

عزيزم اين تاپيكم مال يكماه و نيمه پيشه تقريبا دوماه از كرونامون گذشته فقط خودمونو قرنطينه كرديم خوب ...

الهی شکر که بخیر گذشته عزیزم من به تاریخ تایپیک دقت نکردم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
خانواده من از ترسشون نيست ميگن چه كاريه بريم ما كه ميدونيم سرماخورديم فرضا هم كرونا باشه خوبيم چي رو ...

بنظر من منطقیه. خداروشکر اگه کرونا بوده باشه هم نوع خفیف و ضعیف شده ویروس رو گرفتن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزيزم اين تاپيكم مال يكماه و نيمه پيشه تقريبا دوماه از كرونامون گذشته فقط خودمونو قرنطينه كرديم خوب ...

عه من الان اینو دیدم. پس بخیر گذشت😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706