2733
2734

همین دیروز ظهر خونه تنها بودم  از حموم اومده بودم داشتم لباسام رو میپوشیدم یه صدای خنده مرد اومد بعد اینم بگم ما طبقه ۴ هستیم و غیر ممکنه از بیرون اومده باش اینم بگم شبیه خنده عادل فردوسی پور بود😵🤢 خیلی ترسیده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سال پیش تو خونه باغ زندگی میکردیم  ی اتاق ممنوعه داشتیم(بعدها فهمیدیم ممنوعس) ی شب  ک ...

چرا رفتی اونجا بخوابی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

کی حال داره تایپ کنه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2731
همین دیروز ظهر خونه تنها بودم  از حموم اومده بودم داشتم لباسام رو میپوشیدم یه صدای خنده مرد اوم ...

روح عادل بوده😂😨

من ی شب بیداز شدم دیدم ی دختری خودشو از کنار در اتاق خم کرده داره ما رو نگاه میکنه. موهاش فرفری بود. و همونطور ک خم شده بود موهاش تا روی زمین بود. من ازش نترسیدم اصن انگار ب چشمم غریبه نبود دوبازه خابیدم. صب ب خاهرم گفتم. گف آره منم دیدمش توی هال . گف موهاش فرفری بود گفتم اره. البته بیدار شدم جریان شب قبل یادم اومد ترسیده بودم

چند سال پیش تو خونه باغ زندگی میکردیم  ی اتاق ممنوعه داشتیم(بعدها فهمیدیم ممنوعس) ی شب  ک ...

یعنی صدا جیغ خواهرت بوده؟😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2740
منم👌👌

بگو خب اقا

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
چرا رفتی اونجا بخوابی

مهمون غریبه داشتیم شب

مجبور شدم اونجا بخوابم

حتی مامانمم بود اونشب

صب ک بیدار شدیم هممون یه حس کلافگی داشتیم

تا اینکه گفتیم چیشده و بقیه ام تایید کردن ک اره مام حس کردیم

وگرنه من فک‌میکردم توهم زدم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

من دیشب شورتمو انداخته بودم تو بند حیاط خشک شه دو تا هم گیره زدم نیفته.شب پاشدم برم دسشویی جیغ زدم فک کردم یه مرد عینکی نگام میکنه شوهرم پاشد رفت حیاط اومد گفت دیوونه شورتته خوابم پرید😂😂😂😂

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
منم روح دیدم بخدا اگه دروغ بگم ولی نمیشه نوشت کاش میشد ویس فرستاد

بنویس خو

ندیدم..ولی  خونه بابام اینا...صدا زیاد شنیدم...اسممو صدا زدن...حرف میزدن...حتی داداشم هم میگه میشنوم..زمان مجردی زیاد سراغ این چیزا رفتم..ولی متأهلی دیگه نه...

افسردگی شدید داشتم... به نمازام بی اهمیت بودم..مخصوصا نماز صبح که اصلا نمیخوندم....حس سنگینی زیاد داشتم. نفسم بالا نمیومد..یه شب خواب راحت نداشتم..هروقت میخواستم بخوابم باصدای بلند یا تکون شدیدی بیدار میشدم. یاصدای در زدن محکم..میرفتم درو باز میکردم کسی نبود...وقتی نمازامو درست خوندم دیگه راحت شدم...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
من ی شب بیداز شدم دیدم ی دختری خودشو از کنار در اتاق خم کرده داره ما رو نگاه میکنه. موهاش فرفری بود. ...

فقط خواهرت که تاییدت کرده😨

2706