2733
2739

حوصلم سر رفته روز هم هست نميترسيم😐😂

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

خوراکمه این چیزا بگید من ببینم😐🤚❤

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

من كلا خودم تجربه زيادي ندارم😐يبار فقط بين خواب و بيداري يكيو ديدم تو تاريكي تو اتاقم جلوي كمدن كه جيغ زدم مامانم چراغو روشن کرد چیزی نبود😂😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگید بگید  

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
2731
با اینکه خیلی ماجراها دارم ولی اومدم فقط بخونم

بگوووووو

2738

من چند روز پیش تو تارکی دوربین جلو رو روشن کردم خودمو ببینم دیده میشم اخه میخواستم تصویری حرف بزنم یهو پشت سرم یه کله دیدم زود پریدم چراغ زدم چیزی نبود😐

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
من چند روز پیش تو تارکی دوربین جلو رو روشن کردم خودمو ببینم دیده میشم اخه میخواستم تصویری حرف بزنم ی ...

وای😐😭تپش قلب‌گرفتم

چند سال پیش تو خونه باغ زندگی میکردیم  ی اتاق ممنوعه داشتیم(بعدها فهمیدیم ممنوعس)

ی شب  ک اونجا خوابیدم گوش سمت چپمو زمین گذاشتم صدای جیغ ۷.۸ تا دختر ب گوشم خورد

سرمو بلند میکردم صدا قط میشد

اونجا اتاق ابجیم بود

همیشه کتکش میزدن تو خواب ولی اون چیزی نمیگفت 

تا اینکه به چشمش ی سری موجوداتو دید

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
من تنهام فرار

بودی حالا😂

2706