2733
2734

اصلا بهش فکر نکردم حالا گه فکر میکنم میبینم چیزه مسخره ایه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
یه مامانو نشون داد یه بچرو یدونم بچرو باباش دیدنی همین

واسه من دیدن بچه وباباش ونوازش واینا

اولین واکسن پسرم ودیدن من وپسرم وکیک تولدش وبعدم بای بای بود😂زایمان چیز دیگه ای نداره همینه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من میاد

فقط از اتاق عمل فیلم میگیره ؟ 

فیلمبردار مال بیمارستانه یا از بیرون میبری؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
یه مامانو نشون داد یه بچرو یدونم بچرو باباش دیدنی همین

شاید فیلمبرداش به درد نمیخورد. فیلمبردار من کلی فیلم گرفته. تقریبا یک ساعته. همه چیو ثبت کرده. بعد عصر روز زایمان هم اومد کلی عکس حرفه ایی و خوشگل از بچه گرفت.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2731
منم دوست دارم ببرم اتاق بیمارستان و تزئین کنم خدا کنه تا دی کرونا ریشه کن بشه ی جشن بزرگ براش بگیریم ...

من تعجب میکنم میگن نمیشه اخه اشنای ما یه ماه پیش زایمان کرد فیلمبردار هم باماسک واینا اومدن 

از بیمارستانتون بپرسید فکرکنم بشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من شوهرم اومد دیدن بچه ومن باهم چندتا عکس گرفتیم .بعدشم بچم بستری شد اونجا یه چندتا فیلم وعکس خودم گرفتم.خونه اومدنی هم شوهرم گوسفند خرید یادمون رفت فیلم بگیریم از بس انتظار کشیدیم براخونه اومدن بچه یادمون رفت کلا

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘
شاید فیلمبرداش به درد نمیخورد. فیلمبردار من کلی فیلم گرفته. تقریبا یک ساعته. همه چیو ثبت کرده. بعد ع ...

خود بیمارستان گرفته .فک کنم عرفان رفته بوده

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
بابا این مسخره بازیا چیه جمعش کنید به اینجا این کارا یکم سواد وآگاهی تونو ببرید بالا که بچتون که بدن ...

اه..اه حالم ازاین لوس بازی هابه هم میخوره خانوماکل سیستمش بیرونه دارن فیلی برداری میکنن بعدبچه رومیکشن بیرون که چی بشه مثلازاییدم آهای مردم ببنین

شروع ۹۹/۵/۱۶پایان همون پایان تیکرم خداکنه موفق بشم

به نظرم برای یادگاری همون عکس وفیلمی که پدرومادر از ذوق خوشون از بچشون میگیرن قشنگ ترو نوستالژی تره بیشتر میپسندم.به نظرم برای خود بچه هم وقتی بزرگ میشه جذاب تره

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘
مال بیمارستان روز عمل و فرداش

مرسی عزیزم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم