2733
2739
عنوان

اصلا یه وضی 😂😂😂🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 32 پست
😂😂😂😂😂😂تو دیگه خیلی شوکه ای.نمیدونم‌چرا دلم برا مامانت کباب شد😂😂😂😂😂😂😂😂

یعنی مامان بیچارم🙈😅 یع حرصی میخوره از دست من 😬😬😬😬

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
احتمالا با اب گرم حموم نمیکنید؟

اره بااب داغ ولی اخراش اب سرد 😬😬😬کلا مرض دارم😅😅😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بااب داغ ولی اخراش اب سرد 😬😬😬کلا مرض دارم😅😅😅

😂😂 چه مراحل پیچیده ای داره حمومت

زن ها نمی گویند " دوستت دارم " آن ها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند... توی غذا یتان می ریزند...اگر روی مبل خوابتان برد دوستت دارم شان را رویتان میکشند...گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهاشان میمالند و یا لای موهای بلندشان میبافند...                                                             زن ها نمی گویند "دوستت دارم" زن ها ثابت میکنند...!