2733
2739

راستش پدر و مادرم من بچه بودم زیاد دعوا میکردن وبعدم جدا شدن.من نمیخوام سرنوشتم مثل مادرم بشه یا بچم مثل من.

خداروشکر حتی تو همون کودکیم سختی نداشتم و مادرم فوقالعاده خوب بود و شرایط مالیمون هم خوب بود ولی تاثیرش و الان که میخوام بچه دار بشم دارم میبینم 

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر امضات با عنوان تاپیکت همخونی نداره..☺برای هر شخصی فرق میکنه حاملگی.یکی خوبه حالش یکی ویار داره.....در کل شیرینیهای خاص خودشو داره بچه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2742
این بستگی به این داره که زود ازدواج کرده باشید یا دیر من ۳۵ سالگیازدواج کردم و قصد داشتم دیر بچه دا ...

نه الان ۲۵ سالمه

برا من که سقط شد فقط درد بود از همون اول اقدام همش کمردرد دل درد شب بیداری سردرد 

یعنی دوماه خدا فقط میدونه من چی کشیدم یعنی شب اولی که افتاد من یه خواب آروم رفتم دو سه ساعت

ولی در کل حس خوبیه دلم نی نی میخاد

امروز میخام برم دکتر دعا کنید نگه طولانی جلوگیری کن 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

بارداری که سخت نیست تازه کلی هم تحویلت میگیرن بچه داری فوق العاده سخته

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

تا سختی رو چی بدونی، چند سالته من28سالمه ی پسر دارم، سنت اگه پایینه صبرکن فعلا، اگه ن دو سال ازدواج کردی همسرتم میخاد بیار ی دونه چ اشکالی داره؟ ؟ سختی داره از ویار و ازمایش و استرس های کنارش بگیر تا زایمان و نگهداری بچه و . . . ولی همه اینا ب کنار ی نگاه بچه ی لبخندش کل زندگیتونو تغییر میده 💟

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2738
استارتر امضات با عنوان تاپیکت همخونی نداره..☺برای هر شخصی فرق میکنه حاملگی.یکی خوبه حالش یکی ویار دا ...

امضام یجور تلقین خدا بهم آرامش میده و مدام جمله امضام و پیش خودم تکرار میکنم تا ترسام از بین بره

نگرانیهات طبیعیه ولی باید بااش کنار بیای و بالاخره بچتم مثل بقیه بچه ها مطمئنا 100 درصد ادم نمیتونه شرایط و اوکی کنه ولی خوب هر چقدر از دستت برمیاد خوب  زندگی کنه.. من از وقتی بچم دنیا اومده کلا زندگیم داغون شده کرونا هم که شده ریشه همه سختیها.. تو اولا صبر کن که کرونا تموم شه بعدشم سختیش اولشه هر چی بگذره راحت تر میشه و شیرین تر ...نگران نباش

دخترم تمام زندگی من
تا سختی رو چی بدونی، چند سالته من28سالمه ی پسر دارم، سنت اگه پایینه صبرکن فعلا، اگه ن دو سال ازدواج ...

فعلا بهونم واسه همسرم کرونا ولی نهایت تا آخر امسال این بهونه کار کنه بعدش دگ مجبورم تسلیم بشم.

نه از درد و ویار و این چیزا که البته اوناام برام سخته ولی راستش از همسرم ۷۰ درصد راضیم و در کل آدم ح ...

این فکرا طبیعیه تومنی یا من توام...البته من الان باردارم دخترم ان شاءالله شهریور میاد

بارداری که سخت نیست تازه کلی هم تحویلت میگیرن بچه داری فوق العاده سخته

دقیقا منم میخواستم همینو بگم تو بارداریم هیچی نفهمیدم که از وقتی به دنیا اومد دهنم سرویس شده نمیفهمم بعضیا چه جور چندتا بچه میارن من تو یکیش موندم دیگه دسشویی هم نمیتونم برم یکساله

دخترم تمام زندگی من
فعلا بهونم واسه همسرم کرونا ولی نهایت تا آخر امسال این بهونه کار کنه بعدش دگ مجبورم تسلیم بشم.

خیلی سخت نگیر دوست من، توی این شرایطم خیلی ها دارن زایمان میکنن ومشکلیم ندارن . . ارامش داشته باش، تسلیم شو😊😊نگرانی نکن، تو یک مادر نمونه میشی من مطمئنم 💟

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
2706