2733
2734
عنوان

حالم بده لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 76 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم چهار روز پیش باید این کاررو میکردم تا الان تا دستش رو شه

شما بهش ابراز علاقه نکردی 

عکس فرستادیاا

به نظرم یه روی مقصر این داستان شما هستید 

همچین حق به جانب رفتار نکن

پاک کن همه موارد و خودت و سریع جمع کن تا زندگیت نابود نشده

شما بهش ابراز علاقه نکردی  عکس فرستادیاا به نظرم یه روی مقصر این داستان شما هستید  همچی ...

میدونم اشتباه هم از طرف خود منم بوده فقط ۴ روز پیام دادن و گرفتن دو تا عکس اونم با حجاب دادم الانم کات کردم فقط به فکر بهانه برای مهمونی نرفتنم 

من تا حالا با هیشکی اینطوری حرف نزدم

ولی بنظرت آدم نیستی؟ عقل نداری؟ حیوونیم هرکیو دیدیم بپریم روش؟

خوشت میاد زنداداشت با شوهرت بریزه رو هم؟

خجالت نمیکشی از بچه ای که تو شکمته

از شوهری که بخاطرت داره زحمت میکشه؟

دو روز ذیگه چجوری تو روی خواهر شوهرت نگا میکنی؟

شوهرت پول داده خونه خراب کن اورده برا خودش و خواهرش

عاقلانه رفتار کن، نمیتونستی متعهد بمونی و انقد ضعیف النفسی بیخود ازدواج کردی

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

بچه ها شاید دعوام کنید ولی مقصر تمام این کارا خانوما هستن اگه چراغ سبز نشون ندند ی بار جدی باشند به خدا قسم این همه زندگیا خراب نمی شه مقصر زناند این مردارو باید آبروشونو برد همین