2737
2739
عنوان

مشهدی های عزیز میشه یه دکتر خوب برام معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 111 پست
الان چطوری هلنا . حال و روزت خوبه؟ آرومی ؟ آب و هوا خوبه؟ شوشو چه کار میکنه که در رفت و آمدی؟ مگه اجازه پرواز داری؟
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هلنا جون خوشحال شدم اومدی. توام تنبلی داشتی؟
خودت پریود میشدی یا باید دارو مصرف میکردی؟
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2738
الهییییی. انشاءاله نی نی ات سالم و خوب به دنیا بیاد. من نوبت دندون پزشکی گرفتم دارم میرم واسه چکاپ دندونام. بازم زود تموم بشه میام بچه ها . هلنا جون فعلا بای . بوسسسسس.
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...
خیلی برات خوشحالم هلنا جون. امیدوارم بارداریه راحتی داشته باشی.
چند سال منتظر بودی عزیزم. عکس رنگیم گرفتی؟
نگفتی وضعیت پریت چطور بود؟
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
منم زنگ میزنم وقت میگرم از این خانم دکتر
ممنونم هستی جون امیدوارم نوبت تو هم بشه گلم

من 3 سال منتظر بودم و 7 ماه بود که پیش خانم دکتر زارع می رفتم

پری هم نا مرنب بود هر وقت عشقش می کشید می یومد

عکس رنگی هم اناختم معلوم شد چسبندگی رحم دارم
چه داروهایی بهت داد عزیزم؟
هستی جون دارو ها برای همه یکی نیست

ولی من لتروزول برای تحریک تخمک گذاری و متفورمین برای پریودی منظم و آمپول اج ام جی و اچ سی جی می زدم البته هر ماه دوز دارو ها فرق داشت + سونوی واژینال
2706