2733
2739

هر روز میرم گرونتر شده، فروشنده می گه سفارش بده، ولی قیمت نسبت به روز تحویل محاسبه می شه. روز تحویل هم مشخص نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی چی تحویل مشخص نیست

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

من یخچال اسنوامیخاستم فاکتورکردپولم کم بود سه روزبعدرفتم سه ملیون گرون شده بود مجبورشدم بخرم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
نه بابا الان لوازم خانگی خیلی کمه باید سفرش بدی ۳ هفته دیگه بگیری

چه مارکی میخوای بخری؟چند فوت؟تا چقد میخوای هزینه کنی؟

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

مامانم اسفند ساید اسنوا گرفت ۱۷ملیون گفتم چرا گرفتی صبرکن ارزون شه الان شده ۲۵ملیون 

خوب شد ب حرفم گوش نکرو😩😩😩شمام بگیر ارزون نمیشه ک هیچ گرونترم میشه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738
خوب بخر دیگه برای چی معطل میکنی به نظرن تو این جامعه چیزیم هست که ارزون بشه 

آخه قیمت نداره ممکنه الان ۳۰ تومن باشه روز تحویل ۳۸

توی این سه هفته که در حال سرچ کردنیم قیمت یه مدل از ۲۴ به ۳۸ رسیده

حالا همه یاد گرفتن سر مردم کلا بذارن و دزدی کنن

بگو من مبلغ و واریز میکنم و شماهم موقع سفارش واریز کنین که به قیمت همین الان بخرم، حالا هروقت بخوادبیاد دیگه فرقی نمیکنه چون من سفارشمو با قیمت قبلی ثبت کردم پس یخچالم همون قیمتیه، نه گرون‌تر

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
آخه قیمت نداره ممکنه الان ۳۰ تومن باشه روز تحویل ۳۸ توی این سه هفته که در حال سرچ کردنیم قیمت یه مد ...

من همسرم فروشگاه لوازم خانگی داره چه یخچالی میخوای؟

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

عزیزم ب تاپیکم سر بزن

اگه فکری هم داری بگو

راه های افزایش درامد همفکری‌میکنیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4723537/راه-های-افزایش-سرمایهدوستان-بیاین-همفکری-کنیم

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
2706