2752
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگین اگه جای من بودین چکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 39 پست
حالا جدای از نظر دکتر هلاکویی  واقعا آدمی که خشونت کلامی داره و شکاکه و خیانتکاره و دست بزن د ...

بله،حتما روانشناس باید تاییدش کنه،البته همونم تضمین صد در صد نمیتونه بده، نمیدونم شرایط آقا چه جوریه،ممکنه اصلاح هم بشه اما خانم خیلی باید قاطع باشه و زیر نظر روانشناس باشن تا خیالشون راحت بشه، اگه خانم دیگه کشش و ظرفیت این مسائل رو نداره و آقا هم همکاری نمیکنه یا روانشناس بگه که بی فایدست،خانم نباید خودشو بندازه تو دردسر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با توجه به اینکه مهریه رم بخشیدی بنظرم یه شرط مالی بذار یه مو از خرس کنده باشی حداقل، بعدا اگه دیدی تغییر نکرده بود اقدامتو برا جدایی یا هرکاری بکن

حداقل تو این شرایط اقتصادی یجا بکارت بیاد 

نزاری بیاد 

بابا راحت با بچت زندگیتو بکن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

گولشو نخور اسی باتوجه ب اینکه گفتی بسیار تاحالا مشاوره رفتی نزار بیاد ادرس خونت رو ک نداره؟؟

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
در مورد استارتر و شوهرش چیزی نمیدونم ولی امان از این دکتر هلاکویی که ما رو بیچاره کرده با این نظراتش ...

خیلی از حرفهاش خوبه 

به جز یه قسمت از کلید مرد

البته واقعیت اینه که مردهای ایرانی اینجورین و همینطور که ایشون میگن هستند به=خوای بسازی و جنگ نشه همینه 

اسی جان گولشو نخور .اگه میخواست ادم شه تو این 10 سال شده بود یهو معجزه اتفاق نمیفته که.با پسرت زندگیتو کن امیدوارم یه مرد خوب و باشعور گیرت بیاد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌