2733
2739

کجاها رفتین؟خوب شدین؟چقدر هزینه شد؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
😔😔😔

شما اصفهانی؟کرونا گرفتین؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پایگاه های سلامتی که نزدیک خونتون هست و از عید تا حالا ده بار زنگ زدند باید بری... اگه نیاز به بستری ...

باید زنگ برنم بهشون؟تست میگیرن؟من تازه بعد ۵ روز حس بویاییمو از دست دادم 

شما گرفتین؟؟

نمیدونم احتمالا خفیف

2738
باید زنگ برنم بهشون؟تست میگیرن؟من تازه بعد ۵ روز حس بویاییمو از دست دادم 

اگه مشکل خاصی نداری توصیه میکنم اصلا نرو.... چون تست نمیگیرند... تا حالت بد هم نباشه دارو هم نمیدن...

فقط میگند برو خونه قرنطینه... لطفا عزیزم قرنطینه را رعایت کن... میدونم سخته ولی به بقیه مردم رحم کن و بمون خونه

اگر غیر از حس بویایی و چشایی مشکل دیگه هم داری ماسک بزن و مراجعه که...فکر کنم در حد یک ویزیت ساده هز ...

نه مشکل خاصی ندارم 

من سه روز تب کردم و بدن درد و اینا انچنان نداشتم روز اول فقط داشتم

این دوروز بهتر شدم دیشب حس بویایی رو از دست دادم☹️دکترم رفتم همون روز دارو برای پیشگیری داد و‌ویتامین برای تقویت چون ضعیف شده بودم

نه مشکل خاصی ندارم  من سه روز تب کردم و بدن درد و اینا انچنان نداشتم روز اول فقط داشتم این دو ...

ببخشیدا نمیخوام ناراحتتون کنم ولی این علایم کروناس چون دوست منم گرفته بود دقیقا مث شما تب بی حالی از دست دادن حس بویایی و به همسرشم انتقال داده بود

ببخشیدا نمیخوام ناراحتتون کنم ولی این علایم کروناس چون دوست منم گرفته بود دقیقا مث شما تب بی حالی از ...

میدونم عزیزم حس کردم

چیکار کرد دوستت؟

2706