2733
2734
عنوان

به یاد بهرادم ( با رفتنت همه وجودم رفت )

| مشاهده متن کامل بحث + 68371 بازدید | 586 پست
سلام لیلی عزیر منو یادت هسن؟ماشالا پسرت چقدر بزرگ شده. خدا نگهدارش باشه. منم بعد سه سال خون دل خوردن و درد کشبدن بالاخره پسرمو بغل کردم الان 20 ماهشه. منم مثل شما تا ابد سپاسگزار خداوند خوبیها هستم که منو لایق این فرشته یزیبا دونست
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
سلام مامان آذی من درخواست دوستی شما قبول کردم. حتی براتون پیغامم گذاشتم. لطفا بیا و از خودت خبر بده. مشکل شما دقیقا مثل مشکل منه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فرشته جون خوبی خیلش خوشحال شدم. چرا یادم نباشه . خیلی برات خوشحالم اسم گل پسرت رو چی گذاشتی . از طرف من ده تا بوسش کن
خداوند خوبیها همیشه سپاسگزارت هستم تا ابد
2731
لیلی جان وقتی اسم تاپیکت رو دیدم مو به تنم سیخ شد. آخه منم یه ماه پیش بهرادم رو تو 22 هفتگی از دست دادم. منم بهرادم رو ندیدم. فقط خروج سر قشنگش رو از بدنم حس کردم. بهراد منم مثل بهراد تو آسمانی شد. خدارو شکر که خدا یه فرشته دیگه بهت داده عزیزم.
برای پسر ناز بهشتیم عزیز دل مامان فکر نکن فراموشت کردم .هیچ وقت.هنوزم باهات حرف میزنم و اشک میریزم .شیش سال گذشت ولی یادت هنوز تو قلبمه. یه جای خاص برا خودت تو قلبم داری که به هیشکی نمیدم
هنوزم گذشت سالها خاطرت رو برام کم رنگ نکرده. میدونم میای میخونی دلتنگیهای مامان رو . هنوزم عاشقانه دوست دارم. برام دعا کن پسرم. فراموشم نکن فرشته کوچولوی من

۱۷ مهر ۹۶ هم گذشت و ماه اول پاییز داره تموم میشه. یاد تو همیشه با منه. غروبای دلگیر پاییز همیشه عطر تو رو به یادم میاره. عطر تنهایی و .......دوستت دارم عزیز دل مامان. 

سلام لیلی عزیزم 

بعد مدت ها اومدم نینی سایت...سر زدم به تاپیکت... به یاد گذشته اشک ریختم.. خدا گل پسرت حفظ کنه

آرزوی همه آرزومندان هم برآورده کنه

امیر بهراد من الان داره پیش دبستانی میخونه. و سال بعد کلاس اول میره انشالله.این همه سال گذشته اما غم پر کشیدن پسرک نازنینم نه کهنه شده نه فراموش. جاش همیشه تو قلبم خالیه و یادش اشک از چشمام جاری میکنه. عشق مادری عشق عجیبیه خیلی 😢😢

2706