2737
2739
عنوان

کمک کمک خواستگار بسیار زشت و قد کوتاه ولی پول دار و تحصیل کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 8161 بازدید | 283 پست
مشکل اون جوری نداره که عمل کنه در کل نچسبه تازه مامانش جراح زیبایی خانوادش این قدر خوشگلن که نگو انگ ...

اینطور که گفتی خب عزیزم مشکلی ندارن  فقط یکم باید رو ظاهر و پوشش کار کنی

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 

عزیزجان من تک دختر بودم قیافمم در حد خوب بود..حالا خدایی نکرده نمیخوام از خودم تعریف کنم.کارشناس ارشد و شاغلم هستم.اینقدر سخت گرفته بودم که در سن 32 سالگی ازدواج کردم.سعی کن به سنت هم توجه کنی.خواهرانه میگم توی سن بالا سخت میشه ازدواج.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی زشته تو مایه های سمندونه

اگه مینونی کنار بیای که عالیه شرایطش چون پول اخلاق خیلی مهمه  خوشگل خوش هیکل باشه واست دستشو بلند کنه چه فایده  البته درمورد اخلاقش تحقیق کن

ببخشید خیلی رک میگم چون تو اطرافم دیدم اینو میگم..اگه فردا روز قیافش دلتو نمیزنه و نمیری بهش خیانت کنی قبول کن.دیدم کسی و ک بخاطره پول با طرف ازدواج کرده و بعد چندسال خیانت کرده گفتم اخه چرااا مگه کور بودی دوران خواستگاری قیافشو ندیدی؟گف فک کردم عادی میشه ولی نشد..پس خوب فک کن.به نظرم اگه موقعیت اجتماعیه خوبی داره و از لحاظ عاطفی عیب و ایرادی نداره میتونی زندگی مشترکتو شروع کنی

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2740

استارتر هر خواستگاری که میاد نمیتونه که همه ملاکا ومعیارای تو رو داشته باشه که 

خیلی کم پیدا میشه یه پسری که قد بلند باشه پولدار باشه تحصیلات داشته باشه خانوادش به خانواه شما بخوره از همه مهمتر خوش اخلاق باشه همه این ملاکا تو یه پسر نیس 

یکی میاد پولداره اخلاقم داره ولی قیافه نداره 

یکی هم میاد که قیافه داره و خوشتیپه ولی اخلاق نداره 

یا یکی میاد که پول نداره ولی اخلاق داره 

شخصا برا خودم اخلاق و پول مهم تره

خودم معتقدم شوهر خوشگل و خوش‌چهره برا مردمه نه برا خودم 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
استارتر هر خواستگاری که میاد نمیتونه که همه ملاکا ومعیارای تو رو داشته باشه که  خیلی کم پیدا م ...

اینا رو گفتم که بشینی فکر کنی ببینی با کودوم از اینا که بالا گفتم میتونی کنار بیای 

با پولدار و خوش اخلاق ولی بد قیافه 

با کسی که قیافه داره وپولداره و لی اخلاق بدی داره 

یا با یکی که پول نداره و قیافه داره حالا بگیرم که اخلاقش خوبه میتو نه برعکس باشه بد اخلاق باشه 

زندگی آینده خودته ما اگه بگیم باهاش باش یا بگیم نباش آخرش خودت مهم تری اگه واقعا نمی تونی باهاش کنار بیای تمومش کن چون اگه به زور و به خاطر پولش باهاش ازدواج کنی هم به خودت هم به اون ظلم کردی مخصوصا اگه اون از همه لحاظ مخصوصا اخلاق خوب باشه ولی تو به خاطر قیافش تو دلت مسخرش کنی یا خودتو سرزنش کنی در آینده بیشتر در حق اون ظلم کردی

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

قیافش مهم نیس چون بقیه شرایطش خوبه .مهم بدلت نشستنه و اینکه شاید بعدا مهرش بدلت افتاد خوشگل دیدیش .شوهرمنم زشته ولی خوشگل میبینمش چون خیلی معیارای خوب دیگه داره فقط وقتی دعوامیکنیم زشت میبینمش😐

نه دماغ بزرگ یا ایرادی نداره که بخواد عمل کنه کلا نچسبه نمی دونم می گه درس می خوندم 

سلام. عزیزم کامل درک تون می کنم منم چشام ضعیفه نمره ۶ تازه من عینک میزدم ومتاسفانه لنز نمیزدم اون موقع هیچ خواستکار نداشتم. منم مثل شرایط شما بود خواستگارم زیاد خوشگل و حتی پولدار نبود قدشم ۱۶۸ دقیقا ولی دیگه قبول کردم. هم اینکه سن آدم هر روز میره بالاتر شما تا پنج سال دیگه ممکن هست خواستگار نداشته باشی اون موقع میشه سی و هفت و...  بعد میگن حتما مشکلی داشته که تا الانن ازدواج نکرده. الان دهه هشتادی دارن ازدواج می کنن زمان خیلی زود میگذره

من الان هفت سال ازدواج کردم . ولی خدا رو شکر همسرم شغل رسمی داره و من به همین خاطر قبول کردم الان قیافه اش کاملا عادی شده و الحمدالله اخلاقش خوب هست.