2737
2739
آره دیگه الان چهار ساله درگیرشم خیلی بهترشدن ولی دیگه چاره ای نیست.چکارکنم؟😢برم برای دوقلویی؟؟؟

دوقلویی که میگن خیلی سخته.به بعدشم فکرکن با دردکمرت چطور میخای بهشون رسیدگی کنی،همون به فکر یکی باش.

سزارین مسلما بهتروراحتتراز طبیعیه ولی طبیعی توی رابطه تاثیری نداره تاجای که شنیدم.

بازم بادکترمشورت کن آمپول سزارین درد کمرتو تشدید نکنه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتراگفتن بیهوشی کامل انجام میدن برام ازهمبنامیترسم شماسزارین شدی؟

من سزارین کردم ولی بی حسی،بی هوشی خیلی عوارض داره

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2731
واقعا دوقلو بزرگ کردن خیلی سخته ولی خب چکترکنم بچه زیاد دوست دارم😂😢

یکی یکی تا ۴تا سزارین میتونی بیاری😅

نه کلم. به نظرم اصلا خوب نیست. حتی بعضی اقایون برای باشگاه میزنن. که باروری رو پایین میاره. 

خیلی ممنون عزیز دل🙏🙏🙏😘🌼

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عزیزم همین امروز باز سقط شد و پریود شدم  دیگه مهم نیست راهی نموند که نرفته باشم مگر بگه بیا می ...

وای عزیزم عیبی نداره انشالا به زودی باردار بشی و به سلامت بگذرونی.

یعنی موعدت پریود شدی؟

2738

سلام دوستای گلم میگم امروزروز۱۰پری هستم روزی چندتاکیت بزنم؟یک بارصبح باادراردوم کیت زدم دیگه چه موقع ازروزبزنم؟ازلوبیاجون روم نمیشه بپرسم ازبس ازش سوال میپرسم خجالت میکشم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
سلام دوستای گلم میگم امروزروز۱۰پری هستم روزی چندتاکیت بزنم؟یک بارصبح باادراردوم کیت زدم دیگه چه موقع ...

هر روز یکی بزن تا کیتت هاله بیوفته یا همرنگ بشه بعد هر ۴ساعت یکبار بزن که اوجشو‌پیدا کنی و بفهمی کی آزاد میشه

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
اقدامت چ جوری بود عزیزم؟؟؟ماهم اینجا زیاد رو رژیم زوم نیستیم بیشتر اقدام مد نظرمونه

اقدامم فقط روزای تخمک گزاریم‌بود. پریودم خیلی مرتب هست. به راحتی رورای تخمک گزاریم رو حساب کردم و تواون روزا ۳ بار اقدام کردم و تو اولین ماه اقدامم نتیجه گرفتم. روز دقیق تخمک گزاریمو علاوه بر محاسبه، روزی بود که ترشحات سفید تخم مرغی داشتم

سلام صبح همگی بخیر پس کو بی بیت فترس عزیز من ک خیلی مشتاقم دو خط بی بیتو ببینم تا روزم روز بشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
تو همین سایت خیلی از خانمها گفتن برای پسردار شدن از روز ۲پریودی تا ۱۰روز قرص فلوکونازول مصرف کردن،ای ...

تا ۱۰ روز مه اصلاااااااا.

روزهای تقدام فقط اونم ۳تا به فاصله ۷۲ ساعت.یعنی از روز  که کیت هاله میندازه بخوری.

بله رحم و به شدت قلیاییی میکنه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

@fotros313   عزیزم بیا ببینیم چی کار کردی 😍انشاءالله خوش خبر باشی😍

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2706