2737
2734
عزیزم منکه نمیگم خدای نکرده شما حسودی،من میگم اونا توزندگی شمانیستن پس نزار بفهمن بچه دارشدن شده دغد ...

فدات شم ن ب کسی نگفتیم بگیم ک بدتر نمک میپاشن رو زخم آدم فقط خودمو و شوهرم فردا باهاش حرف میزنم خداکنه قبول کنه 

فدات شم ن ب کسی نگفتیم بگیم ک بدتر نمک میپاشن رو زخم آدم فقط خودمو و شوهرم فردا باهاش حرف میزنم خداک ...

توی حال خوب،فرصت مناسب،موقعی که شارژو سرحال وحرف گوش کنه باهاش حرف بزن 

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😢کاش اون روز بیاد ک هممون ب آرزومون رسیده باشیم کاش زمان بگذره برسه به همون روز 

میدونی همین بی قراری و نگرانی زیادی تو میتونه تاثیر بدی رو همسرت هم بذاره. تو اینجوری اونم حساس میکنی و خدایی نکرده همین میشه یه اختلاف. پس منطقی باش. رابطه ی بدون جلوگیری داشته باش بدون استرس و کنترل بیش از حد. بسپار به خدا... به قول امضای فترس جان بذار خدا خودش درست کنه، اون درست کنه قشنگ تره... 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2731
میدونی همین بی قراری و نگرانی زیادی تو میتونه تاثیر بدی رو همسرت هم بذاره. تو اینجوری اونم حساس میکن ...

چ جمله قشنگی ایشالله هممون ب مراد دلمون برسیم توکل بخدا خودش مارو ببینه و لطف و کرمشو نشون بده 

آسپرین چیکار میکنه عزیزم؟

دقیق نمیدونم ولی فکرمیکنم التهاب بدن رو کم میکنه و به بارداری کمک میکنه...

از لوبیا بپرس راهنماییت میکنه...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
آره خیلی دوست داره تواون دوماه کلی وسیله خرید حتی ب عشق گفت رفت زمین بزرگتر خرید گفت خونمون بزرگتر ب ...

چقد داری زندگی رو واسه خودت سخت میکنی،من جای تو بودم تا ۲۵-۲۶ سالگی اصلاا فکر بچه رو هم نمیکردم،بچه خیلی شیرینه خیلی خوبه ولی بعدا که بیاد میگی کاش یکم بیشتر از روزای دو نفرمون استفاده میکردیم چون جریان زندگی کاملا متفاوت میشه!!!من بچه اولم رو ۲۸ سالگی اوردم میگم کاش دیرتر میاوردم!!!اصلااا عجله نکن واسه بچه اوردن چون بقیه زندگیت رو درگیر بچه هستی و از این روزهاتون نهایت استفاده رو ببر

2738
اخه اقدام ۸ ساعت قبل ک ب تخمک نمیرسه خواهر من....اسپرم حدود ۱۲ ساعت تایم نیاز داره ک پوسته شو از تنش ...

والا طبق تحقیقات لوبیا جون حداکثررررر8ساعت بود حالا شما میگی 12ساعت!!!رو نمیدونم

منکه خودم میگم بهترین تایم 24ساعت قبل هست 

قراره امپول بزنی؟

لوبیا جان من دیشب خیلی منتظرت شدم .

من دیشب اقداممو رفتم که میشد ۱۲سیکلم چون شوهرم ۴روز بود تخلیه نشده بودیعنی۷و۸سیکل اقدام کردیم بعد خواستم نزدیکی آمپول زدنم یکم اسپرم جمع بشه چون قراره اقدامام بیشتر باشه.

امروز میرم سونو 

تو رو خدا آنلاین باش تا جواب سونو ربرات بگم

روز ۱۱سیکل رفتم فولی۱۴داشتم حالا قراره امروز که ۱۳سیکلم هست برم.

عزیزم شما شیره به شیره کردین یعنی چند وقت بعد زایمان باردار شدید،و اینکه مشکلی نبود تو بارداری دومتو ...

نه عزیزم من فقط یه بچه دارم که نیمه اول به دنیا اومده. به دوستمون داشتم توضیح میدادم که دختر من آخرهای تابستون به دنیا اومده بقیه همکلاسی هاش که نیمه دوم سال قبل بودن تقریبا یه سال بزرگتر بودن ازش. دختر من همیشه تو مدرسه ریزه میزه محسوب میشد

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
فدات شم ن ب کسی نگفتیم بگیم ک بدتر نمک میپاشن رو زخم آدم فقط خودمو و شوهرم فردا باهاش حرف میزنم خداک ...

عزیزم‌چه‌قدر‌بیتابی‌میکنی‌.یه‌کم‌زمان‌بدین‌به‌خودتون.من‌بارداری‌اولم‌ماه‌سوم‌اقدامم‌گرفت‌.سنی‌هم‌نداشتم‌.پارسال‌همین‌موقع‌ماه‌دوم‌باردار‌شدم‌ولی‌متاسفانه‌‌رشد‌نکرد‌وآخرای‌بهمن‌سقط‌کردم‌تاالان‌میترسیدم‌دوباره‌همینطور‌بشه‌ولی‌تصمیم‌گرفتم‌از‌این‌ماه‌‌برم‌اقدام‌.توکل‌کن‌به‌خدا‌‌.هرزمانی‌که‌خودش‌‌مصلحت‌‌بدونه‌بهمون‌میده‌.نباید‌‌چیزیو‌به‌زور‌از‌خدا‌بخوای‌.بگو‌سپردم‌به‌خودت‌.

2706