2737
2734
لوبیا جان من امشب اقداممو رفتم فردا صبح اگه خدا بخواد میخوایم یکی دیگه اقدام داشته باشیم فقط برا ای ...

هر ۴ ساعت کیت بزن با ادرار غلیظ

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
هر ۴ ساعت کیت بزن با ادرار غلیظ

لوبیا جان در حال حاضر تو ایران دکترای تعیین جنسیت میگن اقدام کم و زمان تخمک گذاری برای پسرزایی خوبه و تعداد اقدام زیاد به نفع دخترزاییه.از طرفی شما هم مطلابتون منبع داره.واقعا من گیج شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوگل کن پسر دارشدن نی نی سایت بالاخره یکی از تاپیک ها اونه من دیدمش چندین بار

لوبیاجان یعنی من که صب می‌خوام دوباره اقدام کنم ساعت ۵صب کیت بزنم جواب درست میده بهم

چون رو کیت هانوشته از۱۰صب شروع کنین به کیت زدن

2731

دوستان من دو روز اول پریودی کاچی و دمنوش زنجیبیل و زعفران و عسل خوردم..شدت پریودیم خیلیییی زیاد شد سرگیجه داشتم امروز دیگه نخوردم..بنظرتون باز ادامه بدم‌گرمی خوردن تو پریودی رو یا نه؟بد نیس اینقد شدت زیاده؟

راستی من احساس میکنم دندان خراب دادم برم دندانپزشکی بد نیست؟اخه از یه ماما پرسیدم گفت امپولی که میزنن واسه سر شدن لثه سردی میکنه تو بدن..کسی دراین مورد اطلاعات داره؟

لوبیاجان یعنی من که صب می‌خوام دوباره اقدام کنم ساعت ۵صب کیت بزنم جواب درست میده بهم چون رو کیت هان ...

وسط شب لازم نیست پاشی از خواب کیت بزنی

همیشه کیت رو صبح وقتی بیدار میشی میشی تا وقتی شب بخوابی. هر ۴ ساعت

فردا صبح و فردا عصر هم اقدام داشته باش

2738
دوستان من دو روز اول پریودی کاچی و دمنوش زنجیبیل و زعفران و عسل خوردم..شدت پریودیم خیلیییی زیاد شد س ...

کاش یه چیزی هم رو من اثر میکرد پریودم رو زیاد میکرد. حیف که خیلی کنه پریودم. اگه خیلی زیادشده قطع کن محصوصا زعفران رو

کاش یه چیزی هم رو من اثر میکرد پریودم رو زیاد میکرد. حیف که خیلی کنه پریودم. اگه خیلی زیادشده قطع کن ...

خب زعفران و زنجبیل رو امتحان کن زیاد بشه چون فک کنم هرچه پریود بیشتر باشه رحم برا باروری آماده تره 

2706