2733
2734
دیگه ان تی اگه پسر باشه معمولا خود سونو گرافیست میگه گلم.

نه عزیزم خیلیا نمیگن

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
اره اگه 10پریه بخور فقط3تا بیشتر نخوری به کبد اسیب میزنه عزیزم

آسپرین فقط روزای اقدام بخورم؟

چند ساعت قبل از اقدام

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره راست میگی اگه سونوگرافیست ماهر و دستگاه بروز باشه و موقعیت بچه هم خوب باشه  میگن

امیر علی جون باردار شدی چه خوشحال شدم وقتی تیکرتو دیدم

⚘⚘ خواهش میکنم برای حاجتم یه صلوات بفرستید ممنونم.⚘⚘
منم که خیلی زود رنج شدم اشکم دم مشکم شده دخترم میگه مامان معلوم هست چته ؟؟ پرخاشگر شدی میخای بهونه ...

سلام لوبیا جون و امیر علی 

لطفا بهم جواب بده

من دختر میخواستم ماه پیش بهم گفتی ۱۳ پری اقدام کنم . امروز ۱۴ پریم بود و من شب سونو رفتم فولیکولم ۱۶ بود. دکتر سونو گفت ۴ روز دیگه آزاد میشه .

به نظرت امشب اقدام کنم یا پس فردا؟

فردا چون میشه شب چهارشنبه اقدام نمیکنم . لطفا جواب بده نمیخوام این ماهم از دست بدم

2738
اره بابا.به من گفت دختر. پسر بود.قطعی نمیگن

چقد خوشحالم برات.من مرتب پیگیر تاپیکات بودم و دعات میکردم.مبارکه گلم

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
بچه من پسره ان تی نگفت 16هفتگی معلوم شد

حالا که تا اینجا اومدی بگو چیکار کردی پسر شد ؟😂چه روزایی اقدام داشتی؟از کیت استفاده کروی؟

احتمال زیاد! تو رو خدا کبد هاتونو داغون نکنید. فقط یک کبد دارید. رژیم باعث نشه خدای نکرده دو سال بعد ...

سلام لوبیا جون

لطفا بهم جواب بده

من دختر میخواستم ماه پیش بهم گفتی ۱۳ پری اقدام کنم . امروز ۱۴ پریم بود و من شب سونو رفتم فولیکولم ۱۶ بود. دکتر سونو گفت ۴ روز دیگه آزاد میشه .

به نظرت امشب اقدام کنم یا پس فردا؟

فردا چون میشه شب چهارشنبه اقدام نمیکنم . لطفا جواب بده نمیخوام این ماهم از دست بدم

لوبیا جون چرا گروه  تو تلگرام  یا اتساپ  نمیزنی

اینجا خواننده خاموش هم داریم که از تاپیک استفاده میکنن،الان خود شما اگه به غیر از اینجا بود مثلا تو وات ساب میتونستی اینجا رو پیدا کنی؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2706